Bryce Dallas Howard

7,4
21 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryce Dallas Howard

matko jedynie ależ ona mnie zmyliła w parku jurajskim ... myślałem że to jessica gra :D ależ one są podbne ja dziękuje...

tyskacz87

A ja myślałem, że to Kelly Reilly.

tyskacz87

też myślałam na początku, że to ona :D a potem, że Gemma Arterton

Martasek

ja bylam prawie pewna do końca filmu, że to Gemma Arterton, zdziwiłam się widząc w napisach końcowych inne nazwisko.. ;)

użytkownik usunięty
Martasek

Za cholerę nie podobna do Arterton, przede wszystkim mało kto zwraca uwagę na kolor oczu, Gemma ma brązowe, a Bryce jasno błękitno - blado zielone. Po drugie tak się właśnie ludzie znają na aktorach/aktorkach. Bryce jest znana mi od przeszło 10 lat i to wcześniej niż Arterton. To, co może je łączyć to fakt, że obie są wysokie i mają podobny uśmiech, ale to są naprawdę mocno różniące się dwa typy urody, w końcu Bryce jest naturalnie ruda, a Gemma ma naturalnie czarne/ciemnobrązowe włosy i odrobina opalenizny jak w Prince of Persia pokazuje, że tak naprawdę ma typ urody prawie, że południowy. No ja jestem bardzo czuły na tym punkcie i od razu widzę takie rzeczy.

tyskacz87

Ja z daleka zawsze ją mylę z Christiną Hendricks.

tyskacz87

Mnie do złudzenia przypomina... Jareda Leto :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

Ja nie widziałem w jurajskim parku ani Bryce ani Chastain

tyskacz87

Ja to samo. Przystępowałem do tego filmu z myślą, że będę oglądał Jessice Chastain,a tu proszę ;D

tyskacz87

A i faktycznie jest troche podobna do Gemmy Arterton ;p

tyskacz87

Odobna do Sophie Ellis Bextor :-)

scindapsus

O tak! jej ruda wersja

tyskacz87

ja do konca byłem przekonany, że to Jessica grała w J.W, dopóki tutaj nie zajrzałem :O Ale szok. One są jak doppelgangery, dwie identyczne kobiety..

tyskacz87

Mnie za to przypomina Adama Małysza

tyskacz87

no cóż nie tylko ty masz z tym problem
https://www.youtube.com/watch?v=ipObSiFHpyY

tyskacz87

Czasem mi sie myli właśnie z Jessicą

moscu

Proponuję zobaczyć przezabawną piosenkę na YouTube "I'm not Jessica Chastain", którą Bryce Dallas Howard śpiewa, zresztą znakomicie. Jessica Chastain sama ją ponoć udostępniała na Facebooku. Niby żart, ale dowodzi, że wszyscy je mylą i chyba obie miały tego dość...

tyskacz87

Też tak myślałem :)

tyskacz87

Myślałem że to ona gra w "Mrocznej Phoenix" a to Jessica Eteryczne rude dojrzałe z podobnymi rysami twarzy. Mogły swobodnie grać siostry. Kto wie może nawet bliźniaczki.

tyskacz87

Tak samo ta co grał w "Eden lake"

tyskacz87

Tak samo ta co grała w "Eden lake"

tyskacz87

Dokładnie. Jest tez podobna do tej aktorki z "Eden lake"

tyskacz87

Przecież to dwie kompletnie inne osoby.

tyskacz87


Jak ogladalam "osade" to bylam pewna, ze to gra Jessica Chastain zreszta takie same wrazenie mialam gdy ogladalam Jurassic World.

tyskacz87

W życiu! Jessica jest przepiękną kobietą w porównaniu do niej. Bryce ma tak irytującą twarz i manierę, że aż ciary przechodzą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones