Brygida Turowska-Szymczak

Brygida Turowska

7,7
3 204 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brygida Turowska-Szymczak

generalnie nie przepadam za filmami z dubbingiem, ale w kreskówkach ma to swój urok... a
ta pani ma świetny głos, głęboki, bardzo lubię podkłada głos w filmach :)

Patagonika

W grach również. Niezapomniana Kate z Syberii.

użytkownik usunięty
mikamves

Kate z Syberii i Strachisława w Ghost Masters - cudo!

Kocham Strachisławę! (no, jeszcze Lady Makabret i parę innych duchów ;p). Nawet nie zwróciłam uwagi, że to także jej dzieło.

użytkownik usunięty
Patagonika

Aaa, no i w Tension też - dwie postacie. Gra Tension również została doskonale spolonizowana (polecam, jest jeszcze bardziej innowacyjna niż Ghost Master).

użytkownik usunięty

Muszę kiedyś zagrać w Mirror's Edge, choćby tylko, aby ją usłyszeć;)

Ja tam nie musza grac w gry by usłyszeć jej głos no cóż akurat mam przyjemność że jest moją sąsiadką a i jeszcze użyczyła głosu do starszej gry nie pamiętam z którego jest roku Darkened Skye

mimo że słyszałem tą panią tylko w grze Ghost Master to odrazu widać że głos ma super, a i ten tekst postrzałki po przyprowadzeniu policjanta do niej w polskiej wersji super, drugiej takiej gry jak Ghost Master nie ma i nigdy nie będzie a szkoda.

Patagonika

Jeśli szanowni moderatorzy tej strony zaakceptują dodawaną przeze mnie polską obsadę dubbingową "Przygód Bosco", to zobaczycie także nazwisko tej pani i chyba będziecie zaskoczeni, może mile nawet zaskoczeni, jak zobaczycie, kogo ta pani tam zagrała. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones