Buzz Aldrin

Edwin Eugene Aldrin Jr.

7,1
61 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Buzz Aldrin

Na pytanie pismaka powątpiewającego w lot na Księżyc, odpowiedział szybko i prosto:

http://www.youtube.com/watch?v=ZOo6aHSY8hU

użytkownik usunięty
Rob_Rock

I prawidłowo :P
Czasem to jedyna odpowiedź na ludzką ignorancję i głupotę.

Rob_Rock

na serio wierzysz, że człowiek wylądował na księżycu? Ogarnij się! Jeśli człowiek był na księżycu to dlaczego nie powtórzył tego? Ówczesny komputer pokładowy nie ma co się porównywać do osiągów mojej komórki, a jakoś mnie jeszcze nie poprowadziła na księżyc.

shall22_2

No ta, jasne. Tylko latać latać i latać. Myślisz że ludzie nie mają nic innego do roboty.

shall22_2

ty poczytaj sobie ile razy człowiek był na księżycu ...

shall22_2

Wypij szklankę zimnej wody.

Może ci nieco przejdzie...

Rob_Rock

a ty idz na podworko, moze gdzies tam czai sie wielka stopa

shall22_2

Skoro mam do czynienia z kolejnym przedstawicielem teorii spiskowych, to zaiste jesteś nudny do cna i nie ma najmniejszego sensu, abym trzaskał w klawiaturę, tracąc na ciebie czas.

Tym samym przyjmij do wiadomości, iż bez względu na to, jakbyś się nie silił na odpowiedź, jest to finalny post z mojej strony.

Skoro programy lotów kosmicznych to bujda, to „Wielką Stopę” zostawiam dla ciebie.

shall22_2

"Jeśli człowiek był na księżycu to dlaczego nie powtórzył tego?"

Po co? Komu by się to opłaciła, poza oczywiście astronautami, którzy staliby się sławni? Zimna wojna się skończyła, więc prestiż z tego znikomy, na Księżycu niema już nic do odkrycia i nadciąga kryzys, a taki lot to droga zabawa.

Rob_Rock

Moge `zrozumiec jesli ktos sie tym nie interesuje i mowi moze byli moze nie byli ale ktos kto jest pewny ze bylli jest kretynem. Tak: byli o ile statki kosmiczne robi sie z papieru pazlotka i aluminiowych kijkow przyklejonych tasma klejaca. Nie widziales zdjec? Najpierw zbadaj sprawe a potem dziel sie swoimi opiniami. W ten smieszny łazik na Marsie pewnie tez wierzysz. Przeciez pokazali zajebista animacje.

pawelos1977

Mamy 2012 rok, a jak widać ciemnota średniowieczna wraz z zabobonami świetnie się trzyma...

Bez dalszego komentarza.

Rob_Rock

po co wogle komentujesz.? Mamy rok 2012 a ludzie dalej wierza w ladowanie na ksiezycu kiedy juz ze 30 lat temu dowiedziono ze to nie bylo mozliwe, co wiecej teraz tez jest niemozliwe.

pawelos1977

Wiesz jaki jest problem z twoim stanowiskiem? Taki między innymi, że w momencie dowiedzenia błędności twoich teorii ośmieszysz się. I tak po pierwsze jeśli nie byli na księżycu to czemu ZSSR nie ośmieszył USA - swojego śmiertyelnego wroga - od razu albo wogóle do tej pory, hmm? To przecież byłby idealny cios i jedyna taka okazja dla tego wroga ameryki. Po drugie jeśli byli to istnieje kilka następstw w postaci dowodów - otóż, są ich ślady w miejscu lądowania i można je znaleźć przy pomocy odpowiedniego sprzętu, będąc tam zostawili urządzenie(może to za dużo powiedziane ale tak to nazwijmy) które miało posłużyć do bardzo dokładnego określenia odległośći pomiędzy Ziemią a Księżycem przy (w najprostszy sposób określa się je jako "lusterko" mające za zadanie odbić wiązkę światla laserowego by określić tą odległość i inne parametry). Kolejną sprawą jest, że wypraw na Księżyc było kilka i nie opłaca się tam wysyłać ludzi z powodów takich jak problemy astronautów podczas wypraw tj. Pasy van Allena (astronauci dostrzegali błyski światła z zamkniętymi oczami) - osłony nawet dzisiejsze nie są w stanie skutecznie ekranować istniejących/powstających tam wysokoenergetycznych cząstek skutek: dłuższe przebywanie może mieć katastrofalny wpływ na życie i zdrowie astronauty; pył księżycowy który składa się z tak małych drobinek, iż skafandry nie były w stanie powstrzymać przenikanie ich do wnętrza a jest on szkodliwy dla astronautów. Mógłbym zapewne "z glowy" przytoczyć jeszcze tuzin argumentów jednak te wystarczająco przekazują to co chcę przekazać.

piter8917

Masz swój Moduł Księżycowy http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.hq.nasa.gov/alsj/a11/AS11-40-59 22.jpg&imgrefurl=http://www.hq.nasa.gov/alsj/a11/a11prsci3-15.html&h=913&w=904&s z=189&tbnid=ZMHisQpDbVDgYM:&tbnh=100&tbnw=99&zoom=1&usg=__5DSVmeZTQ3T2BSJvw9MVT7 9MUI8=&docid=FJVKbTuvTCYocM&sa=X&ei=PK8xUqOfCYnA7AbJ6IGwCg&ved=0CDMQ9QEwAA&dur=2 825 Mój jeden argument na tuzin Twoich ''z nieżle zlasowanej głowy''

użytkownik usunięty
piter8917

Z fantastami-imbecylami nie wygrasz. Choćbyś im udowodnił czarno na białym, ze nie mają racji, oni nadal będą obstawać przy swoim...

Rob_Rock

Może ktoś napisze co powiedział Aldrin, bo filmik z yt jest zablokowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones