Camilla Belle

Camilla Belle Routh

7,4
2 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Camilla Belle

..w sobie co nie pozwala mi odwrócić wzroku ! Jest niezwykle intrygująca ! to właśnie lubię w kobietach.

El_Bandito

Masz rację. Jej spojrzenie powala na kolana :)

El_Bandito

Niesamowita w "Balladzie o Jacku i Rose" - niby gówniara, a moim zdaniem ukradła cały film.

użytkownik usunięty
Catherine

trafne, też od Ballady śledzę jej role,tam była niesamowita a przecież tam grał sam D.D.Lewis

w ciszy też zagrała genialnie tworząc świetna kreację wraz z Elishą

mate21

Ogólnie świetna aktorka

Catherine

Prawda!

El_Bandito

Wreszcie jakaś pozytywna wypowiedź na temat jej urody, a już myślałam że nikt się ze mną nie zgodzi, że wygląda świetnie.Moim zdaniem uratowała ''kiedy dzwoni nieznajomy''.Bez niej ten film byłby nie do obejrzenia.

kassssssska

No co Ty, nie jesteś jedyna, spoko:) Też ją lubię, fajnie gra i śliczna jest

El_Bandito

To prawda. Ma hipnotyzujące spojrzenie. Jest niesamowita. Gdyby urządzono konkurs na współczesną Mona Lisę, byłaby moim pierwszym i jedynym typem.

El_Bandito

Im jest starsza, ty bardziej wydaje mi się bardziej podobna do Catherine Zeta Jones - podobne usta, oczy.. a w końcu C Zeta Jones uchodziła przed ługi czas za ideał kobiecej urody. I nie można jej odmówić talentu aktorskiego!

El_Bandito

Urody nie mozna jej odmowic. Mam nadzieje, ze w koncu rozwinie sie aktorsko i zacznie grac w lepszych filmach.

Happy Birthday Camilla!

El_Bandito

zgadzam się , ma to coś w sobie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones