Camilla Luddington

Camilla Anne Luddington

7,1
1 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Camilla Luddington

Bardzo dobrze zagrała młodą Larę. Widac, że włożyła w to całe serce, brzmiała naprawdę bardzo dobrze, bardzo wiarygodnie, za to ma dychę ode mnie!

I tak swoją drogą... nie mogę uwierzyć, że ma prawie 30-stkę na karku. Brzmi jej głos brzmi o wiele młodziej i wygląda strasznie dziewczęco... niewiarygodne ;).

telepek

Tak głos nowej Lary jest boski ;]
Świetnie odegrała swoją rolę, aż chce się grać :) Czego nie mogę powiedzieć niestety o polskim dubbingu który z ciekawości sprawdziłem, o ile sama Polska Lara wypadła dobrze to reszta jest tragedią.

telepek

Co jak co trzeba jej oddać że głos to ma boski ten lekki brytyjski akcent jest świetny no trzeba powiedzieć że Camilla jest niezwykle urodziwa. Poza tym dawać jej 10 za jeden dubbing i dwie niezłe serialowe role to chyba jednak lekka przesada.
Swoją drogą grałem u znajomego w polską wersję gry i jest to totalna porażka zresztą jak wszystkie polskie dubbingi gier.

kecaj1603

Jeżeli gra je dobrze to czemu nie? Larę zagrała bardzo dobrze, oglądam teraz "Chirurgów" i też wypada fajnie w roli początkującej, młodej, naiwnej, mającej trudne dzieciństwo stażystki. Może nie gra w dużej ilości projektach, ale robi to naprawdę dobrze - nie liczy się ilość, ale jakość.

telepek

chciałbym trylogię tomb raider z jej udziałem =)

telepek

za Tomb Raidera szacun Kocham ja za to :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones