Camilla Luddington

Camilla Anne Luddington

7,1
1 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Camilla Luddington

najsłabsze ogniwo, dramat nie aktorka

natanielka

Możesz uzasadnić swoją wypowiedź?

spiderx

Mnie zarówno jej gra jak i postać się podoba. Wreszcie trafiona panna dla Kareva.

natanielka

najsłabszym ogniwem jesteś ty nie wytłumaczyłaś dlaczego według ciebie jest beznadziejną aktorką napisałaś jedynie kilka beznadziejnie sformułowanych słów pt. dramat nie aktorka twoja elokwencja aż razi moje oczy jak kogoś się krytykuje należy wytłumaczyć dlaczego zachowujesz się jak ktoś kto jeszcze chodzi do gimnazjum i po prostu mam wrażenie ze jej zazdrościsz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
natanielka

tak trollu mam kłopoty z interpunkcją bo mam dysleksję a z patelnią masz do czynienia jak sobie nią przywalisz a Camilla Luddington może nie jest tak dobrą aktorką jak Meryl Streep ale jest w miarę dobrą i dla mnie nie jest najsłabszym ogniwem i jeśli sadzisz że dam ci się w ciągnąć na twój poziom to muszę cię powiadomić że musiał bym najpierw położyć się na ziemi aby poszukać twojego poziomu

oskar81

ahah <3 aleś się wkręcił

oskar81

Rany, dla Ciebie jest dobrą aktorką, dla innych już nie musi być taka dobra. W czym problem? Nie każdemu musi się jej gra aktorska podobać...

akinom_79

fakt, w grey's anatomy jest fatalna...

natanielka

amen! w pełni popieram. nie dość, że jej postać jest cholernie irytująca i antypatyczna - przynajmniej dla mnie - to na dodatek Luddington gra tragicznie. nie mogę na nią patrzeć.

od samego początku żywiłam ogromną nadzieję, że długo nie zostanie w serialu. no ale niestety.... a Jo i Alex to jedna z moich najmniej ulubionych par z GA. wg mnie o niebo lepszą parę tworzył z Izzie.

isobel

Ale idealnie pasowała do Californication.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones