Campino

Andreas Frege

6,5
10 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Campino

Jak wam sie podoba in aller stille??????

Jaras_B

Jak nam sie podoba??? Jest super jak cała muzyka Die Toten Hosen! To mój ulubiony zespół a ich koncerty to mega pozytywna dawka energii.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów DTH!! Do zobaczenia na koncertach.

jcsft

Tez ją lubię i tak jak napisałam wczesniej, nie moge przywzyczaić sie do Campiego jako aktora, wolę go szalejącego na koncertach.
Swoją drogą ciekawe na kiedy przeloża chłopaki koncert w polsce...

plemniczek

byłam na koncercie w Berlinie i był to chyba najlepszy koncert w moim życiu. Campino to pozytywny wariat, który zaraża swoją energią wszystkich naokoło! Jest naprawdę genialnym wokalistą :D

plemniczek

właśnie właśnie, ktoś coś wie o koncercie w Polsce?

olga84

Mieli grać w Warszawie w październiku albo listopadzie. Koncert był niejako wciśnięty "na siłę" w ich harmonogram i niestety nie wypalił.
Na ich oficjalnej stronce było napisane, że przyjadą w przyszłym roku.

Jaras_B

to wiem, miałam nadzieję, że są już jakieś plotki na temat tego, co to dokładnie znaczy "w przyszłym roku" :)

olga84

W październiku odwiedzą nasz kraj aż cztery razy!!! Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa.
Cieszyłabym sie jeszcze pare miesiecy temu z wizyty chłopaków. Teraz niestety mieszkam troszkę dalej i przyjechanie na choćby jeden z ich koncertów bedzie pewnie graniczyło z cudem :( ...zobaczymy...
Pozdrawiam fanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones