Candice King

Candice Rene Accola

8,3
4 766 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Candice King

To pytanie kieruję do tych, którzy czytali książki PW. Nie sądzicie, że Candice wygląda jak ksiązkowa Elena (jej zachowanie właściwie też ewoluowało tak samo jak głównej bohaterki w ksiązce)? Natomiast Nina (ale tylko z wyglądu) przypomina mi książkową Caroline. Zawsze jakoś tak je sobie wyobrażałam, dlatego jak zaczęłam oglądać serial to nie mogłam się przyzwyczaić do ról, które obie aktorki grają, bo moim zdanie powinno być odwrotnie :D

jjoke

Coś w tym jest :)

jjoke

tylko, że ja już sobie nie wyobrażam Candice jako Eleny a Niny jako Caroline. Uwielbiam Candice jako Caroline a czy Nina umiałaby wcielić się beztroską, głupiutką (na początku) Caroline? Wydaje mi się, że.

mrowka1504

skoro jest aktorką to raczej powinna umieć wcielić się w daną rolę, myślę, że umiałaby

jjoke

obejrzałam z Niną film Za młodzi na ślub i poetę i w obu filmach gra normalnie tak jak w PW nie widzę aby się jakoś specjalnie się rozwinęła. A czy wyobrażasz sobie Zacha czy Micheala w roli Damona?

mrowka1504

obejrzyj sobie w takim razie kilka filmów z Ianem (np. żyć szybko, umierać młodo, zagubionych), wtedy też byś nie powiedziała, że może on zagrać Damona, ale jednak. poza tym tu nie chodzi o to, żeby nagle zmieniać Ninę/Elenę w jakiegoś pustaka, tylko o to jak wygląda w książce, jak w serialu, nic więcej ;)

jjoke

ja już wolę filmową Elenę niż książkową, zresztą serial ciekawszy niż książka :P

mrowka1504

Nie wyobraziłabym sobie Zacha czy Michaela w roli Damona, ale Paul starał się o rolę Damona. I po obejrzeniu 4 sezonów tvd wybuchnęłam śmiechem :D !

jjoke

Według mnie Nina pasowałaby też na Meredith Sulez ;p I też uważam że Candice wyglądem idealnie nadaje się na książkową Elenę.

KiiiNgaaA

Tak może by się nadawała. Zresztą widać jak gra teraz, a jak grała wcześniej - umiała grać głupiutką, a teraz gra dość zrównoważoną i odpowiedzialną więc jest OK. Poza tym, ostatnio podoba mi się jak gra

jjoke

Caroline w książce była kasztanowa. Co do tego, że Candice lepiej pasowałaby na Elenę i Katherine to się zgodzę. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones