Candice King

Candice Rene Accola

8,3
4 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Candice King

co sądzicie o tym jak grała w ,,Pamiętnikach ... '' ? mi się nawet podobała

carolinechris

Ja uważam,że w "Pamiętnikach..." gra rewelacyjnie! Najlepsza bohaterka serialu:-)

carolinechris

Caroline? ja ja uwielbiam....swietnie gra,jest bardzo ladna i wogole uwazam ze gdyby nie ona ten serial bylby nudniejszy!

julcia100

jest jedną z ciekawszych postaci w serialu i wprowadza przynajmniej jakąś akcje

czworoscian

dokładnie, chyba moja ulubiona kobieca rola w PW a Candice idealnie do niej pasuje, genialna! :)

carolinechris

Dla mnie gra świetnie..
Na początku była mi obojętna ale kiedy została przemieniona w wampirzyce po prostu ja uwielbiam.
Jej zachowanie zmieniło się znacznie stała się pewniejsza siebie..

kwiatuszek446

ja rowniez uwazam ze na poczatku byla nijaka a po przemianie jest swietna

stozek25

Zgadzam się z Wami. W serialu gra świetnie, tylko na początku mocno mnie irytowała. Uważam że jest barwniejszą postacią, niż Elena.

Sahiba22

Myślę dokładnie tak samo, na początku jej nie lubiłem.
Jednak odkąd jest wampirzycą bardzo ją lubie, najbardziej z całej ekipy.
Lubie jak jest taką ostrą wampirzą sucz** :P.

The_BiLeK

Też na początku za nie przepadałam, ale później okazała się bardzo sympatyczny i podoba mi się jej gra. Dobrze, że serialowa Caroline nie ma nic wspólnego z tą z książki!!!!

aneant89

dobrze, że ją przemienili
jako człowiek była taka nijaka i nic nie wnosiła do serialu

anna83

Rzeczywiście, dobrze gra, ale pomimo tego nie podoba mi się z wyglądu, oraz z tego faktu, ze jest w tym serialu.
Ogólnie postać Caroline mi bardzo nie odpowiada.

WonderfulLife

jest fantastyczna :) taka żywa jak na wampirzycę ;d

użytkownik usunięty
aneant89

A książkowa Caroline też jest wampirem?
Podobnie jak wam, o wiele bardziej podoba mi się ona po przemianie, dopiero wtedy przestała mnie irytować swoim zachowaniem. Teraz uważam ją za jedną z barwniejszych postaci w tym serialu :)

W serialu bardzo ją lubię, jest taka wesoła i ogólnie optymistyczna postać, gorzej w książce. Wampir, wilkołak i co tam jeszcze wymyślą :p

Chociaż wampir to chyba nie? Nawet nie kojarze...

książkowa nie jest wampirem, tylko taki jakby trochę ... wilkołakiem ;)

carolinechris

W książce nie jest ani wampirem, ani wilkołakiem, Misao udawała Shinichiego, bo Caroline potrzebowała męża (mówiła, że jest w ciąży z Mattem, ale Elena i reszta nie wierzą jej i twierdzą, że z Tylerem). Jak się okazało malak wpełznął do jej ciała, którego kontrolowali Misao i Shinichi, dlatego była taka dziwna. Serial ciekawszy, choć gdyby Elena była z Damonem byłoby więcej akcji i nie nudził by tak jak wtedy gdy była ze Stefano. :p

agulax33

jak dokładnie opisałaś ; ) i racja , było by dużo ciekawiej gdyby Elena była z Damonem .

kwiatuszek446

zgadzam się, gra super :)

kwiatuszek446

Zarówno Candince jak i Nina zdecydowanie lepiej się czują w rolach wampirów. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.

carolinechris

gra bardzo dobrze, jeśli mądrze pokieruje swoją karierą może byc naprawdę dobrą aktorką mającą okazję sprawdzac się w trudneijszych rolach.

carolinechris

ma coś w sobie, że kiedy pojawia się w serialu, to trudno odwrócić od niej wzrok.

theartofsuicide

ja mam odwrotne zdanie. Caroline na początku straszliwie mnie irytowała, przeszła mi ta niechęć kiedy widzialam ją w 2 sezonie. poza tym fajny kontrast stanowi na tle ciemnej Bonnie i Niny, taka urocza blondyneczka :)

serenitylane

tak, Caroline też mnie irytowała w początkowych odcinkach, jednak ja wypowiedziałam się na temat Candice, bo Caroline to postać, w którą się wciela i temat na zupełnie inną dyskusję. ;)

carolinechris

Najlepiej ze wszystkich aktorek w TVD! Nina umie grać tylko słodką i niewinną lub zwykłą s*kę, a Candice jest przynajmniej barwna, umie się doskonale wcielić w rolę no i... właśnie, szkoda że tak mało wątków Klaroline jest :<

carolinechris

Ona i Damon to moje ulubione postacie w tym serialu. ;)

carolinechris

W Pamiętnikach jest rewelacyjna. Po prostu nie da się lubić. Świetnie gra swoją postać. Gdyby nie ona Pamiętniki nie byłyby takie ciekawe, naprawdę. A ona jest przy tym słodka. Jej związek z Tylerem i ta chemią między nią a Klausem - cudo!

priyanka_roma

pierwszy sezon taki sobie, ale w drugim jest na prawde swietna i bardzo wyrazista :) nie jest już taką głupiutką blondynka jaka zdawala się byc na poczatku i zaczyna być moją ulubioną postacią w tym serialu zaraz obok Damon'a

carolinechris

no na początku była irytująca ale po przemianie w wampira ją po prostu uwielbiam :D
i coś wisi w powierzu między ją a Klausem * - * boziu, żeby było Klaroline więcej w 4 sezonie

carolinechris

nie jest jakaś genialna, ale zgadzam się, że jest TAM jedną z lepszych aktorek. zauważyłam też, że (może to dziwne, ale) ona naprawdę umie krzyczeć! :) można łatwo rozróżnić rozpacz od gniewu, bólu itd.... niesamowite. wydaje mi się, że po takich szczegółach można poznać dobrą grę. no, w tym przypadku - przyzwoitą :)

carolinechris

Jest moją ulubioną bohaterką w Pamiętnikach. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones