CapucineI

Germaine Lefebvre

7,3
590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Capucine

Postać tragiczna

użytkownik usunięty

Czytałam co nieco o Capucine w biografii Audrey Hepburn. Co ciekawe, zarówno Audrey, jak i Capucine (prywatnie przyjaciółki) były swego czasu kochankami Williama Holdena. Ponoć Holden do końca życia kochał Audrey. Capucine musiała być bardzo nieszczęśliwa, skoro popełniła samobójstwo. Myślę, że miała niezwykły urok i była piękna.

Carrie, mozesz zdradzic tytul biografii? Byc moze ja posiadam :)

użytkownik usunięty
dzieckorosemary

Nie pamiętam dokładnego tytułu, ale pamiętam za to autora: Warren G. Harris. Mam nadzieję, że to wystarczy. :) Wypożyczyłam z wojewódzkiej książnicy. ;)

w dużej mieże do jej samobójstwa przyczyniła się choroba- zaburzenia afektywne dwubiegunowe, życie wtedy raz jest cudowne a raz tragiczne i właśnie w stanach depresji dużo chorych próbuje popełnić samobujstwo ale napewno wiele zależy też od otoczenia itp bo jeżeli ma się kogoś kto wspiera w stanach depresji lub chociażby zostało się wychowanym w silnej wierze ze życie to największy z darów to można tego uniknąć

agnessa

po prostu schizofrenia cykliczna.

Ja też czytałam o niej w biografii Audrey ("Oczarowanie" Donalda Spoto) i myślę, że obie były bardzo nieszczęśliwymi kobietami. Z tym że Audrey znalazła w końcu swoje spełnienie - pracę w UNICEFie, własnych synów, a Capucine... no cóż. Co do Audrey to zakończyła związek z Holdenem gdy dowiedziała się że jest bezpłodny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones