Carey Mulligan

Carey Hannah Mulligan

8,2
30 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carey Mulligan

Michelle Williams . Ilez razy mi się z nią myliła ta aktorka

maciekb80

Dokładnie ! Też je mylę !

maciekb80

no żeby Ryan się tak pomylił!!! ;)

asuedward

hmmmm i nam sie zdarza ;)

maciekb80

wlasnie tez mam ten problem ;) nigdy nie wiem ktora jest ktora :)

maciekb80

i do tego obydwie grały z Ryanem Goslingiem.
+ nie wiem czy ktoś kojarzy, ale mają mega podobną urodę do takiej youtuberki Lisy Schwartz.

martxx

I obydwie grały też z Matthiasem Schoenaerts. Mmm, jest czego zazdrościć :P

martxx

Racja, od zawsze wiedziałam, że Lisa kogoś mi przypomina

maciekb80

Mam to samo, prawie za każdym razem. xp

gogo224

jest jeszcze Adelaide Clemens, którą ja myliłam z Michelle Williams, a tu doszła do kompletu trzecia podobna:)

NikKI76

Gdy szukałam filmu Wstyd, pomyliłam sobie ją z Clemens. xd

maciekb80

yep też mam problem żeby je rozróżnić

maciekb80

Ja podczas seansu "Z dala od zgiełku" miałem wrażenie, że oglądam z kolei Annę Paquin :)

Morgan_94

No ja bym z Paquin nie pomylił .

maciekb80

Razem z Adelaide Clemens mogłyby spokojnie zagrać młode lata jakiejś postaci granej przez Williams

maciekb80

Dla mnie zdecydowanie nie. Michelle wygląda strasznie zwyczajnie i depresyjnie, twarz ma jak wiecznie zmęczona życiem 40latka (nie wiem ile ona ma lat. Tak wiem co przeszła w życiu, ale to nie ma nic do rzeczy. Powinna się lepiej prezentować na ekranie). Natomiast Carey trudno zapomnieć, jest świeża i ma promienna twarz.

Patianna

Michelle tez wyglada promiennie i swiezo a to ze gra kobiety z problemami i odbierasz ją tak jak odbierasz swiadczy tylko o tym ze dobrze wykonuje swoją robote :) .

maciekb80

Wiedziałam, że o tym napiszesz. Role jakie wybierają są też dla mnie powodem przez jaki nigdy ich ze sobą nie pomyliłam. Jednak Carey nawet w roli zmęczonej i zaniedbanej kobiety (Wstyd) wygląda zdecydowanie lepiej niż Michelle. Pewnie jest to również spowodowane tym, że ją bardziej lubię oglądać na ekranie :)

Patianna

Tak!

maciekb80

Bardzo dużo osób pisze jakie to one są do siebie bardzo podobne i ile razy zdarzyło się im pomylić je ze sobą. Mnie to dziwi, bo nigdy nie miała problemu z rozpoznawaniem ich. Jak dla mnie bynajmniej nie są aż tak bardzo do siebie podobne.

użytkownik usunięty
maciekb80

Ja bym ich nigdy ze sobą nie pomylił :D

maciekb80

nieeeeee

MadameXX

No wiesz ? I Ty Brutusie przeciwko mnie ? :P

maciekb80

carey ładniejsza o niebo

Stefano_Euseubio

A Mia Wasikowski to taka młodsza wersja Gwyneth Paltrow

maciekb80

one mi są obojętne moje serce nalezy do carey, ale jesli tak twierdzisz to ok;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones