Cariba Heine

Cariba Cecilie Heine

7,7
920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cariba Heine

Ta dziewczyna jest niesamowicie naturalna, mówie tu o jej urodzie jest... po prostu śliczna! I świetnie gra Rikki w H2O wystarczy kropla.

sunny0

Ha! Znalazłem JEDNĄ normalną osobę na forum! A to niespodzianka!
_____________________________________

użytkownik usunięty
sunny0

Ooo tak!
Cariba jest sliczna^^
I uwielbiam jak wcieliła się w postać Rikki ;]
Świetnie ;DDD

Ty mnie śledzisz!


za krótki
za krótki

użytkownik usunięty
squeeze2

haHAH Ojjj tak ^^

za krótki
za krótki

A więc każdy, kto uważa twoją "aktoreczkę" za śliczną i utalentowaną jest normalny, a ten, kto woli prawdziwe aktorki, np. Kate Winslet, to już nie jest?

Phoebe123

A oto i przed nami dyskusja dwójki pokemonów...

Phoebe123

Mówisz o mnie i... i o kim?

za krótki

squeeze2

Weź ty już tępego nie udawaj, bo to mało śmieszne już jest!
Domyśl się, o tobie i... o kim.

Phoebe123

Wiesz, tyle osób tu obrażasz, że czasami nie wiem, czy post jest skierowany do mnie, czy do dolki, czy KaRaręczny, czy KaRaręcznek. diabli wiedzą jak deklinować ten cudaczny, acz intrygujący nick.

squeeze2

No czyja to wina, że dzisiejsza młodzież nazwy normalnej sobie nie da, tylko jakieś Kamczarenczene, dolki, itd.

Phoebe123

A mi się nawet "dolka" Podoba. "KaRaręczna", to nick intrygujący, no bo, dlaczego powstał?

użytkownik usunięty
squeeze2

Nie rozumiem dlaczego sie teraz sapiecie do mnie?
KaRarenczna - zamiast KARA ... i jak juz to Kararęczny.
Jestem Karolina, a juz kto go wymyslil to tylko i wylacznie moja sprawa.
Ze ty Pheobe, masz nick - serialowe imię jednej z czarodziejek w CHARMED, a ty Earl, goscia z serialu NA IMIĘ MI EARL, to fajnie, ja nic nie mowie, bo mam to glebokie w dupie -.- .
Tak, więc czy mój nick jest tak ciekawy jak Wasze seriale, że tak bardzo się nim interesujecie?

użytkownik usunięty

Ojjjć xD
KaRarenczNEJ

za krótki
za krótki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones