Cariba Heine

Cariba Cecilie Heine

7,7
920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cariba Heine

To jakiś dowcip? Fakt, jest kwiecień, ale Prima Aprilis już się skończyło.

christinearron

też się właśnie zastanawiam na tym : o

christinearron

No właśnie przeglądałam ranking aktorek i też w strasznym szoku jestem... I to jeszcze na 26 miejscu. Coś jest nie tak chyba?

gloryy

Zapewniam że wszystko jest w porządku.

Anaissa

Nie chodziło mi o to, że to jakiś błąd tylko, że mi to nie pasuje... To idiotyczne, że ktoś taki jest na 26 pozycji w rankingu najlepszych aktorek, gwiazdka serialu dla dzieci, jej nie można nawet nazwać "aktorką", toż to tylko gwiazdka disney channel...

gloryy

Zagrała bardzo dobrze w "Zabójstwo Caroline Byrne" i bynajmniej nie jest to film dla dzieci.

Cleopatrapl

Nie zmienia fo faktu, że nie zasłużyła na miejsce w top 100 aktorek...

gloryy

jest wiele dużo bardziej utalentowanych aktorek , które zasługują ta jej miejsce. Nic do niej nie mam oglądałam bajkę, w której zabłysnęła i jest mocno przeciętna i zgadzam się z gloryy :)

kasia989816

Jeszcze się nie nauczyliście? Przekroczyła próg tysiąca głosów a zazwyczaj na nieznane aktorki głosują sami fani = weszła do rankingu z dobrą oceną. Będzie spadać z biegiem czasu, naturalna kolej rzeczy. P.S Ten ranking to i tak parodia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones