Cariba Heine

Cariba Cecilie Heine

7,7
919 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cariba Heine

Czy ktokolwiek wie w jakim mieście urodziła się Cariba?








za krótki

squeeze2

Skoro tak się nią interesujesz, to powinieneś wiedzieć, mistrzu...

Phoebe123

Wiem tyle, ile jest napisane na blogach i oficjalnej stronieH2O, w jakim mieście się urodziła nikt nie wie.

squeeze2

Urodziła sie w RPA(Republika południowej afryki) ale przeprowadziwa się do australi w 1991r. kiedy miała 3 lata.

Anik81

Oj Anik, Anik, pytam o miasto, to że urodziła się w RPA, to akurat wiem.

squeeze2

Tandetna Aktorka ... Grac umie ... tak co tu za granie ... plywa w kropli wody (bo tak wskazuje tytul) z nedznym ogonem .. LoL gwiazda Disney-owskiego kiczu i tandety ... ; ) nie wiem czy ona naprawde mysli ze jest aktorka ? buahahah urodzila sie w RPA i powinna siedziec i zbierac kokosy z drzew ... przynajmniej nie wyszla by na swiatlo fleszy i nie osmieszyla sie .. zaraz obskoczy mnie zgraja fanek ale wisi mi to dalego u kostki : ] mowcie co chcecie mym zdaniem jest do niczego ... wytrzyj ... pozamiataj ... itd ... NIKT .

Isabel_Evans

Czytanie ze zrozumieniem w dzisiejszych czasach jest ważne, nawet jeżeli mieszka się w dziczy koło Konina. Zbieranie kokosów? Nie chcę cie martwić, ale RPA ma bardziej rozwiniętą gospodarkę od Polski (a przynajmniej tak było ok. rok temu). Ciekawe, czy do machania różdżką potrzeba jakichś niebywałych umiejętności? Zajmijmy się Alyssą Milano. Urodziła się w Nowym Jorku. I... to właściwie wszystkie jej zalety. Zagrała w wielu filmach, jednak żaden nie jest szeroko znany. Jedyny szeroko znany serial to Na imię mi Earl. O jej osiągnięciach nie możemy powiedzieć nic, bo, z tego, co wiem, nie ma ŻADNYCH nagród. Oczywiście nagrody typu OSCAR, traktuję z duuuużą rezerwą, ale jest to jednak jakiś punkt odniesienia.

squeeze2

Tak a o kokosach to przytoczylam tak dla wszystkim znanych "jaj" a co mnie obchodzi Alyssa ? lubie ja ale i tak nie polece do NY po autograf ; // . Poprostu umie grac .. dlatego ma wiele filmow na koncie a dlaczego nie wszystkim znana ? Phh bo inni nie biora pod uwage naprawde dobrych filmow "Gorączka złota: Przygoda na Alasce" , " Zdradliwa Alaska" i wiele innych nie koniecznie o Alasce ... A Cariba Heineken ?? buahahah prosze nie mowmy o niej gwiazda ... Plywa z Ogonkiem w wodzie .. prosze to jest straszne a po drugie .. ona tez nie dostala Oscara i nie dostanie ... jej kariera sie szybko skonczy .. bo tak wlasnie jest z Disney/Jetix - gwiazdkami ;))

Isabel_Evans

Widzę, że ostro siedzisz w temacie. To nie Jetix jest matczyną stacją H2O. A Cariba dostała poważną rolę (i nie mówię tego o H2O). I Ruchanie na Alasce filmem porządnym i nienagradzanym być nie może, bo nikt go nie zna. Filmem, który po tysiąckroć bardziej zasłużył na Oscary, jest Zielona Mila. Nie dostała żadnego, choć zasługiwała, bo doścignęła swój literacki pierwowzór. A jakiś oklepany filmik (były trzy Titanic'ki) dostał.

squeeze2

Nie bede odpowiadala na twoje durnowate wyssane z palca wiadomosci ... szkoda korespondowac z takim typem jak ty ktory widzi tylko sliczne blond warkoczyki cariby Piwo-Heineken ... fajne ma nazwisko .. pogratulowac ;]

Isabel_Evans

Coś mi się wydaje, że McGowan, trochę gorzej brzmi od Heine.

squeeze2

no raczej nie te szczytowe "Mc" ktore tobie bd sie kojarzylo tylko i wylacznie z McDonaldem czy jak on sie tam pisze bo to twoja ulubiona stolowka . a wlasnie fajnie bylo u kolegi na urkach w tejze restauracji ?? ;DD i jej imie Rose .. piekne imie i najlladniejszy Kwiat -podobno ;]] a Cariba kojazy mi sie tylko z Carramba z kultowej baji o smoku wawelu ;

Isabel_Evans

No, właśnie. Odrobina wiedzy, i "Cariba" kojarzyłaby się ci z czym innym. Nie jadam w McDonal's. I McGowan, a właściwie samo "Gowan", kojarzy mi się z gównem. I nie wyskakuj mi, że to prostackie skojarzenie, bo smoczek wawelski jest gorszy.

squeeze2

Ja juz jestem cicho .. bo ty zawsze znajdziesz dziwna wymowke ...Cariba mi nie przeszkadza poprostu uwazam ze nie potrafi grac i nie jest tak slawna jak McGowan , Winslet , Willis czy Carrey ;] - nie mozesz zaprzeczyc - bo ci aktorzy lece prawie na kazdej stacji TV a Heine narazie na 2 .

Isabel_Evans

Na dwóch? H2O leci na wszystkich liczących się stacjach w Europie! I Heine na pewno jest popularniejsza do McGowan.

squeeze2

echem hah ok nic ci na to nie powiem ale ja sie nie dziwie ... sluchaj nie wiem czy znasz statystyki ale w ostatnich 20 latach w stecz urodzilo sie bardzo duzo dzieci .. I dla nich ten Krab jest popularny a McGowan to "AKTORKA!" ktora znaja ludzie starsi i poukladani .. a tak w ogole to ile ty masz lat? 12? 13? max 14 .. Lol

Isabel_Evans

Skąd wiesz, że ludzie starsi ją znają? I Cariba to nie krab. Tylko na przykład Pygocentrus cariba, czyli gatunek piranii.

squeeze2

Oh,wszyscy z was tacy wielcy fani H2O a nie wiedzą gdzie jedna z głównych aktorek się urodziła.
Urodziła się ona w RPA w stolicy którą myślę że każdy zna czyli Pretoria.
Zgodzę się że RPA (było) wysoko rozwiniętym krajem ale już nie jest,jest tam największa ilość zachorowalności w całej Afryce.
Chodzi mi o HIV'a.

sharrabera

Gdzie wyczytałaś, że w Pretorii ?


za króki

squeeze2

Hmm,no więc na jakieś australijskiej stronce,dokładnie nie wiem,ale jakieś tam różne wiadomości były i dokładne biografie,a co nie wierzysz mi ?

sharrabera

Nawet na oficjalnej stronie serialu nie jest napisane. A gdzie urodziła się Phoebe i Emma jest. Czyli pewnie niebyła to żadna Pretoria, tylko jakaś zapadła wioska plemienna.

squeeze2

Nie,piszę że Pretoria,to Pretoria.
Hmm,może nie doczytałeś,lub nie dopisali,jakoś w na australijskich stronach i rosyjskich fan clubach jest.
Wystarczy dobrze poszukać i wiedzieć gdzie.

sharrabera

Gdyby naprawdę urodziła się w Pretorii, toby napisane było na oficjalnej stronie. A tzw. "blogaskom", nikt normalny nie powinien wierzyć.

squeeze2

Sharraberra .. Juz dobrze cicho "Ty nie rozumiesz ze on wie lepiej ? Heloł?? "

Isabel_Evans

Po co ta ironia? Wystarczy odrobina rozsądku, aby wykoncypować, że skoro Cariba nie ogłasza gdzie się urodziła, znaczy, że była to jakaś dziura.

squeeze2

Dobra,może się mylę ale już parę razy widziałam ze jest napisane Pretoria wiec może udzielała takiej wiadomości?
A z drugiej strony może masz racje ze jeśli tego nie rozgłasza musiała być to dziura. Ale zdaje mi się ze ona na swoim prywatnym facebooku ma napisane Pretoria,tyle ze mogę się mylić.

użytkownik usunięty
sharrabera

Ona nie urodziła się w żadnej Pretorii tylko w Johannesburgu.

użytkownik usunięty
squeeze2

Ona nie urodziła się w żadnej Pretorii tylko w Johannesburgu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones