Cariba Heine

Cariba Cecilie Heine

7,7
920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cariba Heine

Ona mi trochę z twarzy przypomina Kate Winslet.Szczególnie usta mają podobne:)A wy jak myślicie?:)

alex_74

moim zdaniem w ogóle nie są podobne.... Ust te nie mają podobnych...;/

alex_74

Ja tez nic nie widze podobnego ;/

alex_74

Brwi . Jedna jest wyżej . . . . ; )

alex_74

Nie, to złudzenie przez tę grzywkę.........................................

alex_74

może troche...

nosferatu_chan

na pewno nie są podobne, Kate Winslet jest tysiąc razy ładniejsza, i jest dużo lepszą aktorką!!!

Phoebe123

Z której strony Winslet jest ładniejsza? I zapytałbym, która z nich jest lepiej oceniana na Filmweb, ale nie zapytam, bo narobisz dwadzieścia kąt i zaniżysz Caribę.

alex_74

Mam jedną prośbę: nie obrażaj Cariby Heine. Co ona ci zrobiła?!

squeeze2

Nie no, ty mnie dobijasz! Heine, która ma na koncie jedną rolę syrenki(w dodatku krzywo pływającej... Oczywiście odpiszesz, iż tego nie dostrzegłeś) w serialu na jetixie, jest ładniejsza i lepiej gra niż Winslet?! Chryste Panie...!

Phoebe123

Nic mi nie zrobiła, nie ruszam jej, ale ona NIE JEST AKTORKĄ!

Phoebe123

Hmm. jedną rolę? Proponuję zajrzeć w jej filmografię. Krzywo pływa? Nie zauważyłem, a w ogóle, to gdyby tak było, nie dostałaby tej roli. Nie jest aktorką? A kim jest, twoim zdaniem, osoba po szkole aktorskiej?

squeeze2

Tak, jedna rola... Chyba, że liczysz epizody "przechodniów na ulicy"?
No naprawdę, h2o to tak istotny serial, że trzeba być zawodowcem, co nie?
Pseudo aktorem...

Phoebe123

A "Na wysokiej fali"? Nie odpowiedziałaś na pytanie. Kim dla ciebie jest osoba po szkole aktorskiej?

squeeze2

Chryste Panie, ty jesteś już na prawdę takim tumanem, czy już udajesz? przecież napisałam, że pseudo aktorem!

Phoebe123

Co według ciebie oznacza określenie "pseudo aktor"?

squeeze2

Popieram 'tomasoon02',ponieważ również uważam że Cariba jest dobrą aktorką.Ty zapewne nie lubisz postaci jaką gra w H2O i dlatego masz takie zdanie o niej...

a i nie wymądrzaj się tak,bo i tak nikt cię tu nie lubi <haha>

Vanesska

A gdzieś ją ktoś lubi?____________________________________

squeeze2

Vanesska:P Hah:P Pogratulować ci twej inteligencji:P

Phoebe123

No, dobra, może zakończymy ten nasz bezsensowny spór?

squeeze2

Tak,zakończmy ten spór,bo i tak do niczego nie prowadzi..

'Ludzi nie zmienisz'

Phoebe123

no i sama widzisz,ja się z tobą kłucić nie będę...jak ktoś ma cię lubić skoro wszystkim dogadujesz,obrażasz i wyśmiewasz się z nich?...zastanów się nad sobą!

Ja wole mieć przyjaciół niż wrogów,ale ty najwidoczniej na odwrót ;\

Vanesska

Ciekawa jestem, czy ktoś lubi kogoś o takiej nazwie? Nie sądzę...

Phoebe123

A, Phoebe, oto twój kochany Titanic. Żenada.... http://www.youtube.com/watch?v=egHdVzL08gA

squeeze2

Działa ci ten adres? Może go sprawdź, co?

Phoebe123

Działa.



za krótki


za krótki

squeeze2

No, to jeśli ty oglądasz takie filmy, to gratuluję inteligencji... No, ale cóż spodziewać się po jedenastolatku, który udaje szesnastolatka...?

Phoebe123

Nie udaję szesnastolatka. Program ten pokazuje niedociągnięcia w tzw. "Arcydziełach Kina Światowego", które po dogłębniejszych oględzinach okazują się gównem.

squeeze2

Pfff.. Widze,ze Tomasoon znowu broni swojej ukochanej piegowatej aktoreczki ;pp...
Co za dzieciaki :pp
Masz zamiar kłócic się z kazdym kto obrazi Caribee. ?
Hę...Żałosne :pp

TrusKaWeEeCzka

''Ona mi trochę z twarzy przypomina Kate Winslet.Szczególnie usta mają podobne:)A wy jak myślicie?:) ''
Ahaa i co do tematu...
Pytanie.. Jak możesz porównywac Kate do Jednorazowej aktorki.??
Między nimi nie ma żadnego podobieństwa , a skoro uważasz że jest, to znaczy,ze najwyższy czas zainwestowac w okulary ;pp

TrusKaWeEeCzka

Jednorazowa aktorka? Ciekawy neologizm, ciekawy... Czy uważasz, że jakby Clint Eastwood od trzydziestu lat nie dostał roli, to przestałby być aktorem? Ciekawe rozumowanie... rzekłbym, godne trzynastolatki, ale nie, znam trzynastolatki/ków, którym słowo "myślę racjonalnie" obce nie jest...

użytkownik usunięty
TrusKaWeEeCzka

Lol. No myślę, że normalnie może ją porównać.
Niby dlaczego nie?

Poza tym skoro jej przypomina, to jej przypomina i juz, a tobie nic do tego.
Twoim zdaniem nie ma podobieństwa no i gitara, po ch*** piszesz takie bzdety.
Więc tak byłoby bardzo fajnie, gdybys nie narzucala innym swojego zdania, tylko wyrażała je. ;] ;>

TrusKaWeEeCzka

Piegowata to jest Claire, nie Cariba, jeżeli czegoś nienawidzisz, to przynajmniej wiec coś o tym. Bo nienawidzę "bo nie", nie przystoi nawet trzynastolatce.

squeeze2

Earl nie powiedziałam,że jej nienawidzę ..Aha i nie tłumaczę nie bo nie.A tak po za tym to właśnie,że Cariba jest piegowata..Uważasz,że jestem głupia,bo mam ''13 lat'' właściwie już 14..A spójrz na siebie..''wiec'' sie pisze przez ''dz'',od czasownika wiedziec...Nie oceniaj mnie po wieku , bo to,że jestem młodsza od Ciebie nie oznacza ,że głupsza .. Aha i co do ''kararenczna''to ja właśnie stwierdziłam to co uważam,był podany temat to go skomentowałam... ''Twoim zdaniem nie ma podobieństwa no i gitara, po ch*** piszesz takie bzdety.'' właśnie i gitara,więc po co pie*dolisz ,że pisze bzdety,koniec tematu i już.Nie będę wdawac się w dyskusje z dzieckiem takiego poziomu..

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
TrusKaWeEeCzka

AHahAhaha.
Zwracam Ci honor 8D
Wyśmiałam Cię, źle Cię rozumiejąc
BO to było do Earl'a, a myslałam, że do mnie.
HAHAhaha oooh shit XD

Z dzieckiem takiego poziomu?
Czyli jakiego poziomu?
Widze, że masz jakiś problem ;]]
No śmiało ;]

użytkownik usunięty
TrusKaWeEeCzka

A tak apropos...
Co z tego, że jest piegowata? :|

Następnym razem czytaj bardziej ze zrozumieniem :|..
''Widzę,że masz jakiś problem''
Taa . Ciebie :p

''Z dzieckiem jakiego poziomu?''
Bardzo,Bardzo niskiego poziomu |
|
v

''A tak apropos...
Co z tego, że jest piegowata? :| ''
No wiesz każdy ma różny gust,moim zdaniem piegi nie wyglądają za fajnie..
Jeśli Ci się podobają to nie ma sprawy..

użytkownik usunięty
TrusKaWeEeCzka

Może znowu troche po terminie xO xD
Ale tak uważam, że piegi wyglądają ślicznie na wielu twarzach ;]
Tak, dokładnie, podobają mi się ^.^

alex_74

eee w ogole nie sa do siebie podobne a tak w ogole to nie porownuj Tego Heine Keina ;PPP do wielkiej slawy Kate .

Isabel_Evans

ja sie zgadzam z Phoebe ... to nie jest aktorka i naprawde ma to jednoserialikowa gwiazdka Jetixa .. OMG ma tam pewna pozycje ... czemu ? bo ma sweetasne farkoczyki ;** LoL . nie porownuj jej do Kate bo Cariba Heineken ktora istnieje od 2007 roku a Kate ktora jest na scenie ponad 20 lat to bardzo duza roznica .. 1 film vs dziesiatki filmow .. MEGA ROZNICA .

Isabel_Evans

"Poruwnuj", to kolejny dowód, że panią Winslet, lepiej znaną, jako "krowa, co se lubi przytyć", wielbią głównie dzieci z niedotlenieniem mózgu, więzione w klatkach pod napięciem i bite po głowie kablem od pilota (kiedyś piloty miały kable!).

squeeze2

tak naprawde drastycznie wypowiedziane slowa osoby ktora popropstu jest po przejsciach i wypisuje swoje przezycia . No do w grupie dzieci raczej sie nie mieszcze ;]

Isabel_Evans

Konia z rzędem temu, kto mi wyjawi, co oznacza ostatnie zdanie.

squeeze2

osoba dorosla lub w pelni inteligentna wie co to oznacza a dzieci raczej nie wiec powiem ci to w twoim i twoich kolegow z trzepaka jezyku a wiec . "Kolo nie wypisuj mi tu czegos co sam masz lub miales .. nie martw sie patologia jest w wielu rodzinach nie tylko twoich ;]] " I nie pierdziel mi tu farmazonu .. Paaa ;* . Sory ze nie mam polskich ogonkow ale nie ma ich u mnie na Laptopie ;]

Isabel_Evans

Wiec "No do w grupie dzieci raczej sie nie mieszcze" to oznacza. Aha. Polonistka z ciebie. I nawet Angielskich zapożyczeń (sorry) nie potrafisz napisać poprawnie.

squeeze2

umiem napisac Sorry poprawnie ale nie chce, po co pisac 2xR tak jest w angielskim a ja mieszkam w Polsce ;]] . a Polonistka nie jestem .. ;] . Bo raczej z Medycyny nie wyjdzie polonista ... ';

Isabel_Evans

Ty nadal tą swoją "wielką gwiazdę" bronisz? Przecież każdy kto ma gust i choć trochę się zna, to ci powie, że Kate jest sto razy ładniejsza, przynajmniej ma talent i doświadczenie. To tak jakby malucha do BMW porównywać.

Phoebe123

Jak Brytyjka może być ładna (oprócz Emmy Watson)? Doświadczenie ma, bo zagrała w wielu "filmach", ale nie jest ładniejsza od Cariby.

squeeze2

Boże Święty, dla Ciebie ta piegowata, ruda dziewczynka jest ładna? Nie osłabiaj mnie...!

Phoebe123

Tak. I... ekhm... sorry za dosadność, ale myślę, że jest ładniejsza i od ciebie, i cię zazdrość zżera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones