Carl DavisI

Carl Davis

7,7
167 ocen muzyki
powrót do forum osoby Carl Davis

Jak mógł skomponować muzykę do tych filmów 1928:Wicher (Wind, The)
1925:Ben-Hur: A Tale of the Christ
1925:Ben Hur (Ben-Hur: A Tale of the Christ)
1921:Czterech jeźdźców Apokalipsy (Four Horsemen of the Apocalypse, The)
1916:Nietolerancja (Intolerance: Love's Struggle Through the Ages)

skoro urodził się w1936?

jens

Zgadzam się, to bardzo cenna uwaga :) To jest po prostu niemożliwe... Ktoś najwyraźniej się pomylił... Chyba że zdarzy się cud... Może cofnął się w czasie? :D:D:D

aga_92

cóż, jest tylko jedno wyjaśnienie: MAGIA KINA :D

użytkownik usunięty
jens

No, trochę rozbawiło mnie Twoje "spostrzeżenie". Przecież gdy kręcono w czasach kina niemego, to kręcono filmy bez dźwięku. A teraz, żeby te stare, bezdźwiękowe filmy nie były tak całkiem bezdźwiękowe, wytwórnie zamawiają do nich u kompozytorów ścieżkę muzyczną, żeby ludziom milej się oglądało. Sam mam kilka filmów kompletnie bez dźwięku mających 90 lat, mam nadzieję, że kiedyś ktoś do nich skomponuje muzykę.

Jeśli moja wątpliwość Cię rozbawiła, to bardzo dobrze - miło mi, że wywołuję tak pozytywne reakcje :)
Za wyjaśnienie bardzo dziękuję - jak widać nie starczyło mi sprytu, żeby samodzielnie wpaść na to, w sumie dość oczywiste, rozwiązanie.

użytkownik usunięty
jens

"Jeśli moja wątpliwość Cię rozbawiła, to bardzo dobrze - miło mi, że wywołuję tak pozytywne reakcje :)"

oj, moja wypowiedź nie była ironiczna, czy złośliwa. ale fakt, trochę uśmiechnąłem się na Twoje stwierdzenie o "magii kina" niemego, ale dźwiękowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones