Carlos SantanaI

Carlos Augusto Santana Alves

6,6
68 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carlos Santana

Jak dla mnie piękna "Samba pa ti" :) (chociaż często zmieniam zdanie co do tego :)).

Dzasmin

Hmm...Dosyć trudne pytanie.Ja chyba najbardziej lubię " Oye como va",ale też bardzo mi się podoba jego duet z Chadem Kroegerem " Into the night" i " Why don't you and I"

HIMera

(Europa , Black magic woman, Moon flower, El Farol, Migra) U MNIE TE WSZYSTKIE NA 1 MIEJSCU
A NA DRUGIM WSZYSTKIE POZOSTALE;)

użytkownik usunięty
Dzasmin

Wszystkie ma genialne:)

Europa, Maria Maria, Black Magic Woman, Corazon Espinado(mam nadzieje ze dobrze napisałem) :) I ta nowa z J.Lopez tez nie najgorsza:) Carlos to mistrz gitary, kropka:D

No tak masz racje (dobrze napisałeś) Ale ja wole jego stare płyty typu Shaman. Najlepsza plyta to Supernatural 99'. Nie podoba mi sie ze Santana stał sie komercyjnym gitarzystą grając u boku Jennifer Lopez, Shakiry, Ninkelback, Shaun Poul'em. Wole starego dobrego Carlosa kiedy grał w rytmie saly latino i samby. TO SĄ JEGO KLIMATY. MUZYKA Z JEGO RODZINNYCH STRON ( MEKSYK!) Mam do niego żal o to bo trudno jest mi stwierdzic czy robi to teraz dla pieniedzy czy idzie z duchem czasu a moze dla rozgłosu? Cieżko powiedziec.Nie podoba mi sie takze to ze nagrał płytę - nie bylo by w tym nic złego gdyby nie fakt ze jest to niestety...The best of...:/ od roku 1999 nie nagrał plyty z nowymi kawałkami Kocham Santane dla mnie to on jest Bogiem gitary. Ciesze sie z koncertu w Warszawie 27.06.08. Mam juz bilety i zamierzam spędzic miło wieczór przy jego muzyce.

przemek_was

literówka
nie saly tylko salsy

użytkownik usunięty
przemek_was

Ja także mam bilet na jego koncert:) ach.juz się doczekać nie mogę.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones