Carrie Fisher

Carrie Frances Fisher

7,9
25 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carrie Fisher

Carrie jest super

użytkownik usunięty

Wczoraj znowu oglądnęłam wszystkie części Gwiezdnych Wojen!!Nie ma co tu ukrywać jest to mój ulubony film od kiedy zobaczylam go pierwszy raz czyli jakieś 8 lat temu!bardzo lubie aktorów którzy tam grali!bardzo spodobała mi sie rola Carrie Fisher i też od tamtego dnia jest moja ulubioną aktorką!Żałowalm gdy zniknęła z ekranu, a ponieważ mieszkam w Polsce nie mogłam oglądać wiekszości jej filmów ponieważ ich u nas nie wyswietlli!ale mniejsza z tym pisze gdyż uważam iż Carrie Fisher jest najfajniejsza aktorką i podziwiam ją za to ze potrafiła się podnieść z dołka i zaczać wszystko od nowa!!!:) Carrie Fisher is the best!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

popieram w 100%. Ja wrecz wychowalam sie na tym filmie i od przedszkolnych lat Carrie byla moja idolka. Pozdrawiam

wszystkie w jeden dzień....??????
gratuluje :)

Agi_i_Mis

slyszalas kiedys o "Star Wars" compo?

użytkownik usunięty
El_Draque

Fajnie tak odpowiedzieć komuś po 4 latach! ;D Tak trzymac!

Zgadzam się Carrie to bardzo dobra aktorka, szkoda ze tak mało filmów z nią jest.

revan5_4

Czy ja wiem czy tak mało w latach 80-tych grała właśnie bardzo dużo Ja mam około 13 filmów na DVD z tą aktorką... w latach 90-tych zaczęła grać bardzo mało a jak już grała to epizody

Sidewinder

no dokładnie, własnie w 80-tych grała najwięcej i miała najlepsze (czyt. najlepeij trafione i popularne) role. a potem to już różnie bywało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones