Carrie Fisher

Carrie Frances Fisher

7,9
25 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carrie Fisher

Niestety nie dbała o siebie no i teraz już niestety atrakcyjna nie jest...

http://www.gotoglamourgirl.com/wp-content/uploads/2009/09/carrie-fisher-ar-soror ity-row-premier.jpg

emplim

Choć być może jej otyłość jest spowodowana stosowaniem leków na chorobę na którą choruje.

emplim

Każdy celebryta jak jest gruby to jest chory. Miała kupe kasy, siedziała i żarła to w dupe poszło.

emplim

Nie lubię oceniać kogoś na podstawie pojedynczych zdjęć i ujęć, bo nawet Miss Świata można zrobić pojedyncze zdjęcie na którym wyjdzie koszmarnie... Dla mnie ona i tak pozostanie wiecznie piękną :)

emplim

A może się (nie daj Boże!) po prostu zestarzała? Babcie nie muszą wyglądać jak seks-bomby.

pearleaf

zgadzam sie, wrecz w sumie tutaj plus ze sie zestarzala z odrobina godnosci a nie tak jak wszystkie gwiazdy: tysiac operacji i w wieku 70 lat wygladaja tak samo jak wtedy gdy mialy 40

użytkownik usunięty
emplim

kiedyś się zastanawiałam co się stało z piękną księżniczką Leia, bo po "Na przedmieściach" miałam wrażenie ze słuch o niej zaginął i tu nagle zobaczyłam jakiś film gdzie już nie wyglądała jak Leia tylko jak jabba:)

emplim

Faktycznie po tylu latach ona wygląda jak całkiem inna osoba .

emplim

Ma ponad 50 lat. Wygląda na swój wiek, każdy się starzeje :)

kybe

Wydawałoby się to oczywiste. A jednak nie dla wszystkich...

emplim

Starość, nie radość.

emplim

Zobaczymy, jak wy będziecie wyglądać w wieku 57 lat (czyli prawie 60-ciu)... mam dość tego "wyglądowego faszyzmu" ...-,-

emplim

Nie może być! Nie wygląda już jak dwudziestolatka?!

emplim

Żenada. Ty zapewne w wieku 57 lat będziesz wyglądał na dużo młodszego.

emplim

Dla mnie ona nigdy nie była atrakcyjna

knocun1

Nie no, w Gwiezdnych Wojnach była fajna i szczupła. Ale w sumie o gustach się nie dyskutuje :)

emplim

Ale twarz już nie.

knocun1

Ja aż tak nie patrzę na twarz. No chyba że szkaradna to wtedy wiadomo.

emplim

pamiętacie to złote bikini w powrót jedai ach to było coś

użytkownik usunięty
emplim

Styła się jak cholera.

Ale teraz podobno dostała dobrego dietetyka celem schudnięcia do odegrania roli w kolejnej części Gwiezdnych Wojen.

Ale fakt że kiedyś w starych Gwiezdnych Wojnach wyglądała świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones