Cary ElwesI

Ivan Simon Cary Elwes

7,0
10 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cary Elwes

Czy ktoś mógłby mi polecić, które filmy z Cary'm Elwes'em są najbardziej godne obejrzenia? Z góry dziękuję :)

delilah

Ze swojej strony mogę polecić najbardziej znane tytuły (nie, nie będę oryginalna ;): 'Robin Hood: Faceci w rajtuzach' (on jest tam GENIALNY! :D), 'Jan Paweł II', 'Kolekcjoner' (również genialna rola...), 'Hot Shots!', 'Kłamca, kłamca', 'Piła' (tu zagrał dobrze, aczkolwiek nie lubię slasherów i osobiście nie czerpię przyjemności z oglądania tego filmu :\), z urywków na YT widzę, że również dobrze wypada w 'Narzeczonej dla księcia', ale za film nie poręczę, bo sama nie oglądałam i czatuję na niego ;) Pozdrawiam.

buszasz

Dzięki za odpowiedź :) Ale tak się złożyło, że oglądałam wszystkie filmy, jakie mi zaproponowałaś, a "Robin Hooda" po prostu uwielbiam, oglądałam go już kilka, jeśli nie kilkanaście razy, i mam ochotę zrobić to znowu wkrótce :) Właśnie obejrzałam "Narzeczoną dla księcia" - film mnie nie powalił, aczkolwiek jakieś 15 lat temu pewnie byłabym zachwycona :) Aczkolwiek warto obejrzeć. Polecam także grę "The Bard's Tale" (jest ta gra na Filmwebie), gdzie Cary Elwes jest głosem Barda i jest po prostu rewelacyjny - i ten jego akcent... :-) Polecam zagrać, choćby po to, żeby go posłuchać :)

delilah

O grze wiem tylko tyle, co wyczytałam z recenzji, kiedy gra właśnie wchodziła na nasz rynek (czyli parę ładnych lat temu), dopiero niedawno dowiedziałam się, że to Cary był w oryginale Bardem : ) z chęcią zagram, jak tylko znajdę czas :P co do filmów, to... niestety, nie byłam oryginalna, jak uprzedziłam :D

buszasz

A ja jeszcze mogę polecić Zauroczenie, Kolekcjonera, Twistera i Chwałę:)

delilah

polecam gorąco The Jungle Book (1994) - film piękny choć gra tam złego to film mojego dzieciństwa, razem z siostrą kochamy ten film

delilah

W "Elli zaklętej" specjalnie dużej roli nie ma, film również nie jest powalający, ale całkiem przyjemnie się go ogląda, więc polecam. ;)

MrsRider

Właśnie obejrzałam ;) dla mnie - film baardzo przyjemny, z przymrużeniem oka. Fajne role, o roli Cary'ego nie wspominając. ;)

delilah

ja się w nim podkochiwałam po obejrzeniu Lady Jane .

delilah

Drakula

mlody969

W kolekconerze mnie rozwalił perfekcyjnie zagrał swoją rolę super uzdolniony pokazał klasę jak Jim Carrey w TruemanShow.

delilah

Mało kto wie ale w kilku odcinkach "Z Archiwum X" świetnie zagrał dyrektora Follmera. Całkiem niejednoznaczna postać, na przemian budząc różne uczucia... Polecam :)

użytkownik usunięty
tomek500ec

W jakich sezonach się pojawił?

delilah

Wojny w pentagonie, a tak to aktor raczej drugiego planu znany jest z narzeczonej dla księcia robin hooda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones