Cary ElwesI

Ivan Simon Cary Elwes

7,0
10 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cary Elwes

Zgadzam się z przedmówcą, Piotr Adamczyk dużo lepiej wcielił się w rolę młodego papieża

Kapi_Aleks

Moim zdaniem Cary Elwes świetnie by pasował do tej ,ale gdyby byl jakieś 15 lat młodszy. Poza tym ten aktor ma świetny głos niestety zdubbingowany w polskiej wersji filmu

Innuendo_2

15 lat wczesniej to koles biegal w zielonych kalesonach.... ;) - to by nie przeszlo ;)

Jak dla mnie, to właśnie on lepiej pasował do roli młodego Karola Wojtyły. Adamczyka nawet lubię, ale dla mnie nie był przekonujący w tej roli - w przeciwieństwie do Elwesa. Może tak sądzę, bo: 1. Uwielbiam Elwesa, 2. Był on fizycznie bardziej podobny niż Adamczyk? Nie twierdzę, że nie jestem subiektywna ; ). Co do tego, że powinien być młodszy... Wiadomo, wygląd jak z kilku lat wstecz nie zaszkodziłby ani trochę, ale wg mnie nie było tragicznie. Jak na te 43 lata i tak wyglądał młodo ;O

@da_markos - hahaha ; D fakt, ale 'trzeba być mężczyzną, żeby nosić rajstopy' ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones