Cas Anvar

7,0
2 333 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cas Anvar

Pół roku temu wyszło na jaw, że Anvar regularnie molestował liczne kobiety, z którymi pracował, ale też jego fanki i wielokrotnie przekraczał granice moralnego zachowania. Tutaj macie wszystko na ten temat: https://www.reddit.com/r/TheExpanse/comments/k09gxj/designated_discussion_thread _cas_anvar_will_not/

Gościu spaprał sobie karierę, ale mi go nie szkoda, bo jak się okazuje zrobił innym dużo złego.

thomasward

Ponad 40 oskarżeń? Albo jest naprawdę zdeprawowany do szpiku kości i zabił swoją karierę albo będzie jak z Kevinem spacey i nic mu nie udowodnią. Tak czy siak szkoda mi trochę chłopa bo był jedną z bardziej barwnych postaci w the expanse.

mikikulesza

Jakby tych oskarżeń było jedno/kilka, to faktycznie bym się wstrzymał z osądem, ale jest ich jednak bardzo dużo, a do tego wyszła cała masa materiałów dostępnych tam na reddicie jak się wczytasz w wątek, dlatego jest to jednak dość dobrze udowodnione.

Mi go raczej nie jest szkoda, bo karierę zniszczył sobie na własne życzenie, przy okazji krzywdząc sporo fanek The Expanse i kobiet pracujących przy produkcji serialu.

thomasward

Masz rację, źle dobrałem słowa, nie szkoda mi tyle gościa co jego gry aktorskiej

thomasward

Gówno prawda jak zwykle.

HRA

Biedny jestem ale dam sobie rade ... oj moze jednak nie ... bo nie jestem kobieta, nie znam bogatych ludzi i nie mieszkam w usa ....

Scorpionq997

To portal poświęcony filmom, jak zresztą sama nazwa wskazuje.
Twoje egsystencjonalne problemy nikogo nie interesują.
Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones