Cassandra Clare

Judith A. Rumelt

8,0
77 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Cassandra Clare

Osobiście jestem fanem serii o mechanicznych, a co za tym idzie fanem Williama. Nie mam jednak pojęcia jaki aktor mógłby go zagrać. Ma ktoś jakiś sensowny pomysł? (chodzi mi o propozycje aktora, nie jakiegoś modela który tylko wyglądałby jak Will).
Ostatnio spotkałam się z dziwnym zjawiskiem iż wszędzie proponuje się Alexa Pettyfera. Tutaj chyba jednak on nie pasuje... xD
(NO chyba że... >.<)

maia_m

Nie. Will miał ciemne włosy. Ja bym chciała żeby zagrał go Max Irons :D

marcelina179

Alexa łatwo można przefarbować (widziałam parę zdjęć, kiedy on miał czarne włosy i wyglądał na prawdę korzystnie). Szczerze mówiąc dla mnie ważne jest, aby aktor który zagra Willa na prawdę się nim stał. Jamie jako Jace może i wyglądał, ale jeśli chodzi o charakter to jakoś mnie nie przekonał... (może to dlatego, że scenarzysta wyciął większość zabawnych wątków z książki związanych z Jace'm) ;_;

maia_m

Niee on na Willa nie pasuje. I chyba nie ma takiego aktora,który byłby idealny do tej roli ;/

Papcia

A co powiecie na Iana Somerhaldera? Niby 34 lata, ale nadal gra osiemnastolatka:D

Mechaniczny_Aniol

Nie gra osiemnastolatka! Sugeruje zacząć dokładnie oglądać lub czytać... Chociaż bądź co bądź gra młodszą postać.

nokiae65

Dobrze, nie osiemnastolatka. Gra 174- latka, który ma dwadzieścia pięć lat i wciąż wygląda na osiemnaście, muszę przyznać ci rację. Bądź co bądź, wygląda młodo.

marcelina179

Taaaaaak <3 Max :DDD

maia_m

Ja za to wyobrażam sobie Willa zawsze jako Douglas Booth <3

wincio24

Douglas Booth bardziej moim zdaniem pasował by do roli jednego z Lightwoodów, Gideona z Diabelskich Maszyn, opis bardzo się zgadza :D

maia_m

A może Matthew Goode?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones