Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Cate Blanchett - reżyser (?)

użytkownik usunięty

W 2005 roku Cate zadebiutowała jako reżyser w sztuce teatralnej "A Kind of Alaska" Harolda Pintera. Spektakl miał miejsce w Sydney Theatre Company, w którym działa wraz z mężem jako dyrektor ds. artystycznych. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś informacje dotyczące innych ewentualnych projektów reżyserskich Cate Blanchett, to proszę o informacje.

Swoją drogą, wyobrażacie sobie ją jako reżysera? Ja owszem! Chciałabym zobaczyć kiedyś jakiś jej film.

wstyd się przyznać, ale nawet nie wiedziałam. Szczerze mówiąc, to ja sobie jej nie wyobrażam po drugiej stronie, no chyba że po obydwóch naraz ;) tak też można. Jednak jeżeli pojawi się jakiś film Cate, to oczywiście sobie nie odmówię.

użytkownik usunięty
googaify

Ja też wolałabym ją po obu stronach. Taki Mel Gibson lub Clint Eastwood 'w spódnicy', jeśli chodzi o reżyserię i aktorstwo jednocześnie:)

dokładnie. mi przyszła do głowy Jodie Foster :) Też reżyseruje grając jednocześnie główną bohaterkę.
Tak btw to zawsze się zastanawiałam jak to możliwe i o ile jest to trudniejsze i bardziej czasochłonne.
Grają scenę, a potem ona przerywa i mówi "moment, muszę iść sprawdzić czy jest dobrze" ;D

użytkownik usunięty
googaify

Takie aktorki jak Cate i Jodie nie potrzebują pewnie dużo dubli:)

prawda, ale nie grają same ;)

użytkownik usunięty
googaify

Dlatego dla reżysera grającego jednocześnie w filmie, wygodniejsze są role drugoplanowe. Wtedy nie występują we wszystkich scenach i mogą się lepiej skupić na innych składowych filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones