Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Mówcie co chcecie, ale Cate jest już murowaną kandydatką do zdobycia Oscara. Zdobyła już
nagrodę NYFCC, BSFC i LAFCA. Rok temu taki przydział miał Daniel Day Lewis i zdobył Oscara.
Teraz czas na kolejną statuetkę dla Cate(no i "Blue Jasmine" przynajmniej otrzyma jednego
Oscara

joan19

Potwierdzam, aktorka wyborna i zdziwię się, jeśli nie otrzyma statuetki. Zastanawia mnie tylko, kto poza nią może być nominowany :P

tommeek

Cate ma oscara na 100%. W tej kategorii nie bedzie zadnych emocji

joan19

Cate ma już oscara za Aviatora tyle że drugoplanową rolę - wiecie o tym czy tu mowa tylko o pierwszoplanowej roli??

presence

raczej chodziło im o pewność w tej kategorii w tym roku ;p też jestem zdania, że tu nie będzie żadnych emocji, Akademia zdurniałaby, gdyby na nią nie zagłosowali ;p Co prawda pewnie będzie jeszcze walczyć Meryl Streep, ale chyba nie będą tak złośliwi, żeby nie docenić Blue Jasmine.

tolerancja91

no nie wiem, nie zapominajmy o Sandrze Bullock

Salvamee

hahaha, błagam ;p

tolerancja91

no chyba ja ciebie :D

Salvamee

Oscara to powinna mieć za pierwszoplanową rolę Elżbiety I w GOLDEN AGE do czego była zresztą nominowana....


ale Hollywood nie jest zwykłe wielu dobrym aktorom dawać Oscarów za te dobre role - najlepsze role..... moje zdanie jest takie a takich aktorów którzy nie dostali Oscara za rolę życia jest sporo.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones