Catherine Reitman

Catherine Marcelle Reitman

7,5
540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Reitman

Taka treść pojawia się jako dalszą część zapytania po wpisaniu jej nazwiska w Google.

Nie mogę tego powstrzymać, ale gdy oglądam jej sceny w "Pracujących mamuśkach", to widzę tylko jej dziwne usta. Niestety trzeba przyznać, że Matka Natura była dla niej okrutna, jeśli chodzi o twarz. Głęboko osadzone oczy wyglądające dziwnie.

A usta to już kompletny misz-masz. U żadnego człowieka nie widziałam czegoś tak dziwnego. Wielkie zęby, uśmiech odsłaniający dziąsła. I ten dziwny kształt warg, jak to możliwe, że w czasie uśmiechu górna warga jakby chowa się do środka, a po bokach jest normalna?

Rety, jak bardzo to odwraca uwagę od akcji serialu oraz jej gry aktorskiej!

Nie wiem na pewno co sprawiło, że została aktorką, ale... się domyślam. ;)

Melissen

Czy aktorką zostaje się tylko wtedy gdy jest się ładną i spełnia współczesny kanon urody? Myślałam że aktorka musi umieć grać, wczuć się w daną postać, operować emocjami, pracować ciałem (taniec, śpiew), interpretować teksty a przede wszystkim być wiarygodna na scenie teatru czy przed kamerą kręcąc serial. Ku*wa człowieku, jest 2020 rok i nie wierzę że czytam takie rzeczy...Ręce opadają.

Melissen

Usta nie takie, oczy dziwne??? Jak ja się cieszę, ze sa jeszcze takie NORMALNE aktorki! Nie zniosłabym kolejnego klona Angeliny Jolie! A takie do bólu idiotyczne wypowiedzi świadczą o płytkim rozumowaniu. Wszystkie niech pompuja usta i biegają do klinik medycyny estetycznej, zamiast chodzić na castingi! Wtedy będziesz oglądać Wyspę Miłości itp. zamiast zabawnej, inteligentnej komedii z normalnymi, fajnymi aktorkami!

Melissen

Też na to zwróciłam uwagę, nie mam pojęcia co sie jej stało. Niespotykane to.

Melissen

Co za prostak

Melissen

Melissen, ale trzeba być tępą dzidą by oceniac człowieka po ustach. Domyślam się dlaczego jesteś taka zgorzkniała. Kaszalot w realu, więc w necie można dla ulgi jeździć po ludziach. Dno.

Blond_Braid89

Cóż jest aktorką, więc można ją oceniać, na tym to polega. A jej usta są dziwne, może miała jakiś rozszczep w przeszłości albo nieudaną operację. Z drugiej strony to jest to co ją jako aktorkę wyróżnia i przyciąga uwagę

Melissen

W "Pracujące mamy" są 2 wzmianki na temat jej ust, w tym jedna cała scena i rozmowa na temat, jakie są dziwne:)

Melissen

Ja potrzebowałam 2 sezonów żeby się przyzwyczaić i nie zwracać na to uwagi. Dopiero po tym czasie zobaczyłam, że faktycznie jest bardzo dobrą aktorką.

Melissen

Mam tak samo - gdy oglądam "Pracujące...", to całą uwagę skupiam na jej ustach, zamiast na akcji. Bardzo rozpraszają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones