Cezary Żak

7,9
17 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Żak

Jest świetny w roli Wójta i Proboszcza

Mariusz005

Prawda. To jego najlepsze role :)

Mariusz005

A nerwus Karol Krawczyk? ;-) Jak się wściekał na Alinkę i Tadzia ;-) Zawsze mi się podobało jego zdanie, które wypowiadał do Alinki: ,,Nie Karolkuj mi tu teraz!'' ;-D

karoman4

Od czasów Miodowych Lat ogromnie się rozwinął aktorsko.

Ashardon

a w lipcu zadebutował jako reżyser w Teatrze Polonia:)

użytkownik usunięty
Mariusz005

Zgadzam się z tb:) Mi bardzo podoba się w roli wójta:) Jest genialny:)

Zgadzam się Mi bardzo podoba się w roli wójta:) Jest genialny.

użytkownik usunięty
Mariusz005

Dla mnie zawsze pozostanie Karolem Krawczykiem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mariusz005

Zgadzam się w Ranczu w roli wójta wypadł lepiej niż ks.A w Ml też świetnie zagrał mam dylemat która jest lepsza.

Mariusz005

Na początku emisji Rancza nie oglądałem. Nie rozumiałem zachwytu żony. W 2008 w wakacje rozpoczęli w TVP emisję od 1 odcinka. Codziennie. Obejrzałem i...
Dziś oglądam na okrągło. Bez znaczenia, który odcinek. Rola Wójta, Senatora,Prezesa super. Pan Barciś jako Czerepach - doskonały. Zasługa scenariusza, reżyserii,dialogów :żona obcy w domu i w dodatku wrogo nastawiony ;)
Mogę obronić zdanie , że Ranczo to film nie dekady, nie dwudziestolecia. Po komedii Sami Swoi to mega hit. I więcej czasu mija od premiery, tym bardziej widać jak ten film jest nadal aktualny. Myślę, że niektórzy politycy oglądają ten film jak instruktarz ;)
Dla całej ekipy aktorskiej, producentów,reżyserów niskie ukłony. I tylko Japycza, Kusego i Jerryego żal...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones