Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Po prostu uwielbiam, gdy dubbinguje postacie. Nigdy wtedy nie mogę na to narzekać, jak zwykle bywa.

blis29

ja też go kocham za duubing i za Czarka z 13 posterunku , uwielbiam tą jego piosenkę ,, radio telegrafisty" i jego teksty z 13 posterunku

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Co do Dubbingu to mi wystarczy że zniszczył mi frajdę z gry Battlefield gdzie podkładał głos pod jednego z żołnierzy mojego oddziału. Był tak fatalny, tak irytujący że zastanawiałem się czy nie grać bez głosu.

Nie trawię tego gościa, bo aktorem jest fatalnym, a do tego ma fatalne poczucie humoru - jego kabarety są nieśmieszne i jego zachowanie też nie.

Widziałem z nim 20 tytułów od Psów po 13 posterunek i tylko w filmie Tato tylko podobała mi się jego gra i może jeszcze w Kilerze była niezła.

Mylisz się.

użytkownik usunięty
allegrowicz_polski

Weź mnie już nie zasypuj tymi kontrargumentami bo zaraz ci rację przyznam...

Battelfjeld to brutalna gra komputerowa, ale mimo tego Czarek był w niej mega w porządku, estetycznie, kulturalnie i z klasą. Amen.

użytkownik usunięty
allegrowicz_polski

Właśnie za Battlefielda już w ogóle przestałem go uważać za człowieka który ma jakiekolwiek pojęcie o podkładaniu głosu... Gość mi całą grę zniszczył swoim przekoloryzowanym głosem z których robił dziecinnie brzmiące dialogi. To było coś na tyle strasznego że już myślałem czy by nie grać bez głosu bo tak mnie wkurzał.

Jak dla mnie było epicko, robił to pod natchnieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones