Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

a to przecież jeden z najpopularniejszych polskich aktorów

swoj_ze_swaja

zgadzam się z tobą, bardzo się cieszę że wrócił do grania nie mogę się doczekać serialu ,, przypadki Cezarego P " i serialu ,, Powiedz tak ".

kinomanka_13

A o co chodzi z tymi Przypadkami Cezarego?

Gajowy_w_akcji

przypadki Cezarego P to nowy serial gdzie będzie grał Pazura, poza nim ma grać Zelt, Marietta Żukowska, Małgorzata Rożniatowska, reszty obsady nie znam tyle poznałam. Cieszę się że Pazura wrócił do grania, uwielbiam go i kocham go od dziecka odkąd zobaczyłam go w 13 posterunku, kiedy usłyszałam jego głos w epoce lodowcowej, Asterixie Obelixie misji Kleopatrze, Trampa w Zakochanym kundlu, dla mnie to Pazura zawsze będzie nr 1. A do tego super śpiewa, mam odcinek szansy na sukces (to był 2002 rok) jak Pazura śpiewał 4 zielone słonie to był odcinek specjalny z okazji dnia dziecka, i w jury zasiadała Jolanta Kwaśniewska z dziećmi z przedszkola z Zalesia Dolnego czy Górnego wiem że z jakiegoś Zalesia. Poza nim śpiewali tam : Fraszyńska, Kryszak, Wilczak, Skrzynecka, Ś.P Trafankowska i Bończak odcinek super.

kinomanka_13

Chciałem Cię o ten serial zapytać, ale przeczytałem właśnie Twoją wypowiedź poniżej - to super, bo też Czarka lubię, ale szczerze Ci powiem, że Zelt to już dużo słabszy aktor, jakoś mnie nie przekonuje, na szczescie Czarek doda wartości na pewno!

swoj_ze_swaja

zgadzam się z tobą Zelt to kawał drewna ale go lubię bo grał w moim ulubionym serialu 13 posterunek. Nieraz się zastanawiam dlaczego niektórych aktorów beztalentów lubię chyba przez sentymenty.

kinomanka_13

Dokładnie tak! Jest związany z czymś, co lubimy i jest tego nierozłącznym elementem, chociaż użyłaś trafnego określenia - drewno jak cholera:)

swoj_ze_swaja

No nie do końca się zgodzę. Pamiętam, jak Zelt prowadził program Najzabawniejsze zwierzęta świata. Tam był zajebisty :D

czlowiekfrank

Kurcze nie pamiętam. szkoda mi go że takie pośmiewisko z siebie zrobił w związku z tą dz... która dziecko na boku sobie zrobiła. Bo tak ogólnie go lubię, nie tyle jako aktorka, co osobę

swoj_ze_swaja

Kiedyś był nr !. Może trochę się po prostu postarzał?

Gajowy_w_akcji

postarzał się jak każdy facet, ale fajnie się postarzał tak naturalnie nie zrobił sobie żadnej operacji i bardzo dobrze przynajmniej nie będzie wygląda jak ta głupia świrnięta Rodowiczka.

kinomanka_13

To prawda, ale niestety aktorsko starzenie mu nie służy, bo on miał chłopięcą aparycję, a teraz to ani chłopiec, ani typ "prezesa" i na tym może stracić

Gajowy_w_akcji

No, już 53 latka, to pomału może:)

swoj_ze_swaja

No w tym roku się rusza w dwóch nowych serialach będzie grał. Przypadki Zezarego P. nowa komedia Ślesickiego. Oprócz Pazury będzie grać jeszcze Zelt i Orleańska. Na pulsie od 8 marca o 17:30 najpierw 2 odcinki. A potem już powtórka i nowy odcinek. 13 odcinków ma ten serial. I drugi Jak szaleć to szaleć z Kryszakiem .

dominik1989

No, to sie będzie działo, sam jestem ciekaw jak teraz wypadnie!

swoj_ze_swaja

Tamto Jak szaleć to szaleć to podobno już było na TVP1. Ale zobaczymy co tam Ślesicki wymodził szkoda że tylko 13 odcinków

dominik1989

I jak się podoba?

swoj_ze_swaja

Ostatnio widziałem fragment 2 odcinka na TVN z nim w nowym serialu aż po sufit. Wreszcie go widziałem w poważnej roli to rzadko spotykane i dobrze wyszedł. Jak był młody to nawet jak poważne role grał to wypadał komicznie.

dominik1989

Fakt, trudno było patrzeć na niego poważnie mając w głowie Posterunek czy Kilery...

swoj_ze_swaja

Nie o to mi chodzi. Opowiadał kiedyś jak debiutował w teatrze i też komicznie wyszło. Albo rola w Psach każda jego rola była komiczna.

dominik1989

Też prawda. Teraz troszkę się postarzał i raczej pasują mu już poważniejsze role, nie każdy jest Leslie Nielsenem czy Louisem D., oni mieli ten dar, który predestynował ich do bycia komikami "forever"

swoj_ze_swaja

Postanowił o sobie przypomnieć nagrywając vlogi na YT ale też i w filmach znowu go widać

swoj_ze_swaja

Jest w nowym serialu, ale szału nie ma

pokisimy

Niestety

swoj_ze_swaja

chyba już mu sie znudził zawód aktora, trochę sie przerzucił za granie w kabaretach na tvp2 lub polsacie,

mnie to nie przeszkadza ze nie gra, swojego czasu był świetny i za to go cenie

zresztą teraz wolę go oglądać w kabaretach niż w kinie , ponieważ świetnie mu to wychodzi

p s.
chyba z czasem każdy zawód może sie znudzić , a zawód aktora do łatwych nie należy........

janekgromada

Cezary kiedyś się wypowiedział na temat gry, podobnie Linda. Takie osobistości jak oni nie są zatrudniane ze względu na ich wiek. Dziś główne role grają w miarę młodzi aktorzy, a tacy aktorzy jak Pazura i Boguś raczej nie chcieliby grać trzeciorzędnych ról.

tupac1991

aha , czyli o to chodzi ,

dzieki

janekgromada

Bardzo możliwe

swoj_ze_swaja

Teraz prowadzi kanał na YT.

littleuglymonster

O, z ciekawości poszukam

swoj_ze_swaja

Ja wczoraj odkryłam jego kanał przypadkowo i teraz oglądam już kolejny odcinek i moja ogólna refleksja jest taka, że Pazura jest bardzo rozgoryczony takim obrotem spraw, że środowisko go wypchnęło za burtę... niestety, ale publiczność też zbytnio już go tak nie ubóstwia jak kiedyś, chociażby dlatego, że gra w chłamach ostatnio i popełnił taką lipę jak Weekend. Z Pazurą jest tego typu problem, że został zaszufladkowany, co bardzo często on sam powtarza, ale jednocześnie nie zauważa, że jego najlepsze filmy osadzone są w tych samych klimatach - gangsterka, byłe UBectwo/SBectwo i dorobkiewicze we wczesnym polskim kapitalizmie. Te czasy już minęły, Weekend to świetnie udowodnił - trudno śmiać się społeczeństwu z gangsterów, skoro nie mówi się już o nich w telewizji. Pruszków, Wołomin, Mokotów to dinozaury. Odnoszę w ogóle wrażenie, że paradoksalnie, to co mu przyniosło popularność, teraz mu ciąży ogromnie, bo gdyby mógł, to z chęcią by zerwał z wizerunkiem aktora komediowego, ale nie bardzo już ma jak

tolerancja91

Masz dużo racji, widać, ze nie może się pogodzić z byciem na bocznym torze. Stara się z tymi występami kabaretowymi, ale szczerze mówiąc te jego monologi mnie kompletnie nie śmieszą. Szkoda mi Czarka, ale sam sobie taki wizerunek stworzył i jak słusznie napisałaś nie łatwo go teraz zmienić

swoj_ze_swaja

Po prostu jego kariera dawno się już skończyła (w 2'003 kiedy zagrał w Show) zagrał swoje

afilman

Niestety ale chyba masz rację

swoj_ze_swaja

Zniknął, bo cały czas grał przygłupa - Czarusia z Posterunku.
Nie ważne jaki serial, jaki film, to Pazura zawsze był głupim Czarusiem (te miny, gesty, sposób wypowiedzi, ton głosu... itp.)
Ludzie zaczęli mieć dość, a Pazura spadł na dno.

danielp

To fakt, do tego za bardzo stara się naśladować J. Carreya, a teraz zaczął z tym różańcem... Widać, że ciężko mu się pogodzić z upływem czasu i popularności

swoj_ze_swaja

Bo teraz jest modny karolak i Adamczyk,Czarek i tak jest ikoną i mam nadzieję że jeszcze zagra w czymś dobrym

Ladybaby

Wczoraj oglądałem w Kilerze. Niesamowity, wspaniały Aktor i ikona.

Michal_KK92

Dla mnie na zawsze jest to jego najlepsze wcielenie! Zwłaszcza w Kilerów 2!

danielp

Co Ty opowiadasz - miał niektóre rola zaj... a akurat ta z 13 posterunku podobała mi się najmniej. Ale się już postarzał i głupio wyglądałby wygłupiając się jak kiedyś, a do poważnych ról się nie nadaje, bo wszyscy kojarzą go jako komika, więc trudno mu się odnaleźć. taka kwadratura koła

swoj_ze_swaja

Chyba się już postarzał i głupio wyglądałby wygłupiając się jak kiedyś, a do poważnych ról się nie nadaje, bo wszyscy kojarzą go jako komika. taka kwadratura koła

Arkadio_Morelas

W skrócie mówiąc został niestety zaszufladkowany

swoj_ze_swaja

Ponieważ zmienił się profil kina w Polsce. Bo niby w jakich filmach byś go widział?

swoj_ze_swaja

Nie zniknął i w tym problem. Bo kiedyś to jeszcze dawał rade a teraz strasznie marnie mu idzie

swoj_ze_swaja

Prawdziwy Polak nie stanie się nigdy Amerykaninem z USA!

swoj_ze_swaja

Chyba był,jednym z popularnych aktorów .

swoj_ze_swaja

Lepiej było jak nie grał niż jak szmaci się w gównianych produkcjach, w których teraz występuje. Tylko psuje sobie opinię po dość dobrej karierze w latach 90-tych. Ale czego nie zrobi się dla pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones