Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Marczukowa się zestarzała i przestała być atrakcyjna dla Czarka więc wziął sobie młodą dupcię.
Tym facetom naprawdę odbija na stare lata.

nudecroft

Po pierwsze:Nie wiadomo dlaczego rozstał się z Marczukową,chyba,że jesteś tajnym niewidzialnym szpiegiem,który przebywał u nich w domu 24 godziny na dobę i poznał bardzo dokładnie ich życie osobiste.W przeciwnym razie to są tylko domysły,spekulacje,plotki.

Po drugie:Nawet gdyby tak było to nie powinno cię to interesować bo to jest jego prywatne życie i nikt mu nie ma prawa mówić jak ma żyć.
I tutaj zachodzi zasadnicze pytanie:czy nie masz swojego życia prywatnego lub jest ono tak nieudane bądź nudne,że zamiast zajmować się swoim życiem to zajmujesz się życiem Pazury włażąc mu z buciorami do łóżka?

Po trzecie,najważniejsze:To jest portal filmowy a nie plotkarski.Tutaj dyskutuje się o tym czy dany aktor potrafi dobrze grać,w jakich filmach zagrał najlepiej a w jakich najsłabiej,omawiamy filmy w jakich zagrał itp.

Znawca kina

Nie musisz mnie uczyć etycznych zasad bo sama wiem. Dobra nie jestem tajnym szpiegiem i są to moje przypuszczenia dlaczego z nią zerwał . A coś ty taki poważny? To jest portal o osobie publicznej a więc chcąc nie chcąc taka osoba obmawiana nie może się całkowicie ustrzec od plotek na jej temat.

nudecroft

To nie jest miejsce na babskie plotki.Jak chcesz sobie poplotkować to umów się z koleżanką na kawę lub ewentualnie odwiedź takie strony jak kafeteria,pudelek,kozaczek itp.gdzie takie ploteczki są na porządku dziennym.Nie zaśmiecaj forum portalu filmowego takimi pierdołami,które nic nie wnoszą.

Znawca kina

Widać, musisz być stałym bywalcem tych portali plotkarskich skoro tak dużo o nich wiesz :)

nudecroft

To,że trochę o nich wiem nie znaczy,że jestem ich stałym bywalcem.Dam takie porównanie: To,że wiem kto jest premierem Polski nie oznacza automatycznie,że interesuję się polityką.

Znawca kina

a mnie guzik obchodzi czy on woli młode czy stare kobity, ja go uwielbiam i kocham od 17 lat za 13 posterunek, za Sida w epoce lodowcowej, za Numernabisa w Asterixie Obelixie i Misji Kleopatrze, za Trampa w zakochanym kundlu (zakochany kundel i 13 posterunek to moje dzieciństwo), i za to jak w szansie na sukces śpiewał ,, 4 zielone słonie" z okazji dnia dziecka.

kinomanka_13

Brawo,świetna odpowiedż,popieram.

Znawca kina

No dobra panie znawco, może i tak.

nudecroft

Moderzy, wątek do wyj*bania.

Hnyszard

Moderzy ? LOL :D chyba raczej Moderatorzy. A z resztą nie ważne.

nudecroft

Z resztą? LOL :D chyba raczej zresztą. A zresztą NIEWAŻNE.

Hnyszard

Dobra, dobra, wiem, wiem...

nudecroft

Nie cierpie Pazury ale rozumiem chopa, jak się meczył ze starą, zmanierowana putą to dobrze że jej zapoidał kop

Ralph_S_

Nie wiem o której jego żonie mówisz bo Weronika choć się zestarzała to jeszcze wygląda w miarę atrakcyjnie. Po prostu wypaliło się uczucie i tyle.

nudecroft

No fakt Weronika ładna babeczka, fajiejsza od tej nowej mimo tego ze starsza więc pewnie było jak mówisz.

nudecroft

Życie prywatne nie ma związku z dorobkiem aktorskim. Pazura dobrze odegrał swoje role w "Krollu", "Psach", "Kilerze", "Chłopaki nie płaczą", "13 posterunku", "Show'ie", "E=Mc2" i w dubbingach do "Misji Kleopatry" i "Epoki lodowcowej", i za to go cenię.

Trojden

No, trochę tego było.

Trojden

ja też go cenię za dubbing , za 13 posterunek, za chłopaki nie płaczą, za kilera, za poczucie humoru, za monologi, że jest super gościem, i że super śpiewał przystojny jestem i 4 zielone słonie w szansie na sukces.

nudecroft

e tam swój chłop i tyle ;)

tyskacz87

Może i tak ale jak starszy facet chodzi z bardzo młodą dziewczyną to raczej wzbudza to politowanie ale osobiście nic do niego nie mam, dobry aktor i fajny gość poza sceną.

nudecroft

nie przesadzaj ;)

nudecroft

zgadzam się z tobą, to obleśne. a ona pewnie kocha tylko jego kasę. przecież mogłaby być jego córką.

makintosz

Faceci po czterdziestce koniecznie chcą się odmłodzić i biorą sobie młodą osóbkę jako partnerkę. Niektórym palma odbija.

nudecroft

ba, nawet trzydziestolatkowie biorą sobie osiemnastki.
a co do mężczyzn z show biznesu to, oni chcą się odmłodzić, a te laski lecą na ich sławę, kontakty i pieniądze. mało która siksa spojrzy na szarego Władzia bez grosza przy duszy.
a taki Łapicki? dziad wziął sobie o 60 lat młodszą - to prawie jak pedofilia. co to za życie z takim dziadkiem?

makintosz

Tak się ludzie dziwnie dobierają jakoś.

nudecroft

Moim zdaniem Marczuk jest sto razy atrakcyjniejsza od Edyty ona ma co najmniej urode srednia .

Ruben_fw

Masz dobry gust bo Marczukowa też bardziej mi się podoba od Edyty która jest raczej taka sobie.

Ruben_fw

Inna sprawa że Weronika już nie jest młoda i ma swoje lata.

nudecroft

Jak zwykle nic ani nikt ci się nie podoba. Powiedz ile takich par młodsza kobieta + starszy mężczyzna widujesz na codzień? W takim środowisku to się zdarza dużo częściej bo starszy mężczyzna może się do czegoś przydać, ma większy dorobek artystyczny i jest bardziej stabilny finansowo.
A w drugą stronę?
Przecież młodsi mężczyźni też budują swoją karierę na starszych partnerkach np: Johnny Depp + Ellen Barkin, Jarek Jakimowicz + Joanna Sarapata, Ralph Fiennes + Francesca Annis...Madonna, Jennifer Lopez itp.
Większy problem mają kobiety, które mają do wyboru bezrobotnych, alkoholików? To jest problem.




Nuno33

No, coś w tym jest. A czemu twierdzisz że nie podoba mi się? Nie to że mi się nie podoba tylko dostrzegam pewne rzeczy. Jak widzimy starego faceta z młodą kobitką to dla nas jest to normalne bo przywykliśmy do tego ale gorzej jak widzimy młodego jegomościa z "Babcią" to już nie wygląda za ciekawie i raczej kiepsko.

nudecroft

Ale to zawsze jest obopólny interes. To są żadkie przypadki bo przeważnie ludzi różni co najwyżej 5 lat. Nie wiem czy oglądałaś/łeś ten program o austriackich mężczyznach, którzy szukają sobie młodszych kobiet na wschodzie. Bo podobno słowianki lubią starszych...sprawa dyskusyjna bo jest różnica pomiędzy zadbanym 40-50 latkiem a starym dziadem. Z tym Austriakiem było coś nie tak on 65 lat i szukał sobie tylko 18-20 latek. Jedna z potencjalnych dziewczyn wypomniała mu, że żadna 18stka nie zakocha się w 65 latku. Oczywiście zostało to źle przez niego odebrane.

nudecroft

To jest ten chłop co gustuję tylko w nastkach.

r-scale-6f.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p57/i/01e9565cecc4e989123f96 20c1d09c09/38ef0098-edf9-11e2-9b95-0025b511226e.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1%2F2& srcy=0%2F1&srcw=970&srch=528&dstw=970&dsth=528&quality=85

nudecroft

Program się nazywał Miłosny Biznes.
Za żadne pieniądze bym się na takich amantów nie skusiła.

Nuno33

Jesteś wymagającą osobą :)

nudecroft

haha, specjalnie zaguglowalem jak wyglada ta jego nowa żona i rzeczywiście, pazura wygląda z nią jak stary zgred-menel z córką :))) Podobnie Marek Kondrat - też sobie znalazł "córkę" na starość ;) No cóż bogaci aktorzy tak mają. Ale Łapickiego to i tak nikt raczej nie przebije. Zrobił z siebie pośmiewisko na całą Polskę żeniąc się z panną młodszą o 60 lat, buhaha :)))

Reksio_gwalciciel

Teraz to już nikogo nie dziwi, gorzej gdy on ma 20 lat a ona 60 i są parą a takie rzeczy też się zdarzają.

nudecroft

Ciekawe czemu analizujesz czyjeś personalne decyzje apropo partnerek, jest to zwyczajnie chamskie i drobnomieszczańskie. Już nie wspomnę że nie oceniasz dorobku aktora, umiejętności tylko bawisz się moralizatora.

Marczukowa była podejrzana przestępstw finansowych, w wywiadzie Pazura mówił że po wielu latach związku jej tak naprawdę nie znał i nie czuł się z nią dobrze. Zainteresuj się może zanim zabierzesz głos na czyiś temat.

ChubakaCieLubi

Nie sądzę żeby Cezary Pazura odszedł od Marczuk za to że robiła malwersacje i przekręty finansowe. A tak naprawdę nie wiadomo jaki był rzeczywisty powód rozstania. Może masz rację, może nie powinnam
plotkować.

nudecroft

Co sądzisz nie ma wpływu na fakty i wywiady.

Przyłapano ją na gorącym uczynku - przyjęła korzyść majątkową w zamian za obietnicę załatwienia prywatyzacji państwowego przedsiębiorstwa po zaniżonej cenie.

Celebrytka wpadła w ręce funkcjonariuszy CBA w środę po południu w prestiżowej restauracji w Alejach Ujazdowskich, kilkaset metrów od siedziby CBA.

Nagrywali oni rozmowę korupcyjną, po której biznesmen przekazał celebrytce pieniądze, które wcześniej otrzymał od CBA. Były to znaczone banknoty, których numery zostały wcześniej spisane.

Weronika Pazura nie zdawała sobie z tego sprawy i przyjęła pieniądze. Chwilę później została zatrzymana. Zamaskowani funkcjonariusze przewieźli ją samochodem kilkaset metrów dalej do siedziby CBA.

Nie wiem czy chcesz dalej brnąć i bronić tej kobiety, coś było z nią nie tak deal with it.

Czarek miał prawo ułożyć sobie życie jak każdy facet.

ChubakaCieLubi

No dobra może tak właśnie było, nie wykluczone że mogło tak być. Nie sprzeczam się w każdym razie.

nudecroft

żenada to jest flimweb a nie WP czy plotkara.pl ... Administracja powinna usuwać taki chlam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones