Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Grał w wielu filmach odnoszących sukcesy ale jak dla mnie zawsze nie będzie sie kojarzył z Jurkiem Killerem, Ramzesem czy Nikosiem Dyzmom tylko ze skromnym posterunkowym Cezarym Cezarym. Daje mu największą ocene za to że grając w tak wielu znanych filmach nie odbiło mu nie uważa się za wielką gwiazdę a jest normalnym człowiekiem (bardzo ciekawie sie wypowiada na temat różnych rzeczy)

zubomir

Jim Carey np. mi i tak i tak glownie bedzie sie kojarzyl z Ace Ventura. Ogolnie lubie Pazure, niewielu gosci mogloby tak grac, chociaz czasem juz ma sie dosc tych przesadnych gestow heh :)

zubomir

Niektórzy zdobywają się na odwagę i piszą, że to Jim Carrey jest kanadyjskim Cezarym Pazurą. Nie chcę tu nikogo marginalizować, ale poziom filmów z ich udziałem jest dosyć podobny, ale szczerze powiedziawszy wolę filmy z panem Pazurą. Naprawdę to wspaniały aktor i kabareciarz.

matwal20000

Miło że nie jestem sam i są tacy którzy wiedzą co mówią, a nie że Pazura robi z siebie pajaca.
A ja kiedyś nie wytrzymałem i powiedziałem gościowi że za takie pieniądze co Cezary robi z siebie "debila" ty byś zjadł własne gó...w...ni przed kamerą i jeszcze podziękował.
Cezary Pazura = Polski Jim Carrey

zubomir

"Polski Jim Carey" : O NIC BARDZIEJ TRAFNEGO!

zubomir

Dla ubogich, wypadałoby dodać. Jim Carrey dla ubogich. To brzmi właściwie. Ale proszę nie obrażać Jima.

zubomir

Dokładnie. Jim Carrey i Cezary Pazura są zarąbistymi aktorami. Oboje grają w filmach które odnoszą bardzo duże sukcesy,np. Maska,Kiler,Bruce Wszechmogący,Kariera Nikosia Dyzmy itd. Moim zdaniem obaj są świetnymi aktorami i należy im się szacunek. ;)

patak2

Wiesz, akurat filmy które wymieniłeś do najlepszych nie należą.

Mnie Pazura do końca będzie się kojarzył z symbolem żołnierza-trepa - kapralem Wiadernym, a także młodym policjantem ledwie przeniesionym do nowej jednostki, szalejącym w korytarzu na widok Franca po masakrze kolegów w hotelu po nieudanej akcji. Kompletnie rozwodniony w serialu "13. Posterunek".

A Carrey? Raczej wymuszony nieco humor w "Ace Ventura" ale i genialne role, jako Andy Kaufmann w "Man on the Moon" i Truman Burbank w "The Truman Show".

acidrain84

Ja też wolę ich za role w poważniejszych filmach. Obaj świetnie wypadli w filmach o podobnej tematyce - ,,Show" - Pazura i ,,The Truman Show" - Carrey.

zubomir

też mi się to nasunęło - obaj mnie irytują i kiepsko grają :P
Pazurę lubię tylko w kabaretach, 13. posterunku i dubbingu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones