Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Jego skecze podchodzą pod beton a filmy jescze trzymaja poziom chociaz znam lepszych a przyklad Karolak. Facent ma talent do komedii a pazurze juz dziekujemy .

PanTroll

haha, według Ciebie Karolak jest lepszy od Pazury? hahaha, chyba kpisz..

Daria2381

Kady ma swje zdanie wedlug mnie Pazura sie juz spalil

PanTroll

a Karolak? czym on może się pochwalić? jakimi rolami? ani on zabawny, ani dobry aktor..

Daria2381

Kazdy ma inne zdanie wedlug mnie to wlasnie skecze Pazury sa betonowe

użytkownik usunięty
Daria2381

Oczywiście że Karolak bije Pazurę na głowę.

Widziałem z Pazurą 19 filmów i w każdym zagrał albo fatalnie - np. Psy, albo przeciętnie - Kiler.

Pazura jest strasznie słabym aktorem, jego role są przekoloryzowane - czym irytują, on na siłę stara się być śmieszny ale nie jest. Głosu też nie potrafi podkładać - zniszczył grę Battlefield 2 i tylko Epoce Lodowcowej mu to wyszło fajnie.

A jako kabareciarz... Szkoda gadać. Gość ma humor tak płytki, tak żenujący, że aż wstyd mi nieraz słuchać tych głupot w telewizji i przełączam. To nie jest ani fajne, ani śmieszne. Jeszcze niższy poziom niż Kryszak i Łowcy kropka B które są straszne.

Pazura to najbardziej przereklamowany aktor. Nie ma startu ani do Karolaka, ani do Szyca, Adamczyka, Kota, Żmijewskiego i innych dobrych aktorów. Za to muszę go pochwalić bo jest lepszy od Mikołaja Krawczyka i Mroczków.

To że gra tak, znaczy tylko że scenarzysta jest słaby, a nie aktor, pajacu.

Popis jego kunsztu można zobaczyć w filmach Koterskiego, zwłaszcza w "Nic śmiesznego". Proszę, obejrzyj sobie jeszcze może "Ajlawiu", wtedy pogadamy. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie, bo ja zanim poznałem go od tej strony, też uważałem go za przereklamowanego aktora.

DrBunny

Zapomniałem zaznaczyć jeszcze, że w kabaretach...rzeczywiście.
No niestety, Cezary to zdecydowanie aktor filmowy :).

użytkownik usunięty
DrBunny

Widziałem w tamtym tygodniu "Nic śmiesznego". Film świetny, a Pazura... chyba jego najlepsza rola ale dlatego że ten jego strasznie specyficzny i irytujący styl gry w tym filmie się sprawdził i pasował, choć jako "lektor własnych myśli" przekoloryzował w tych wewnętrznych rozkminkach.

W porównaniu ze stylem rozkminek wewnętrznych Kondrata w Dniu Świra czy dialogach w rewelacyjnym filmie "Baby są jakieś inne" to słabo wypadł pazura

Daria2381

44filmy.6,6 średnia

PanTroll

Według mnie razura jest o wiele lepszy. I w 13stym posterunku i jako dubbing Sida spisał się naprawdę świetnie. Stand Up-y też ma fajne. Karolak to tylko taki słodki misiek...

mrtmv1849

Aktor jedego dubbingu Sida poza tym nie rozsmieszyl mnie wogule

PanTroll

a Karolak czym mógłby Cię rozbawić? przecież on jest beznadziejny. gra w beznadziejnych filmach i robi to beznadziejnie..

Daria2381

Przestancie sie czepiac Karolaka my o Pazurze tu rozmawiamy !!!

PanTroll

ale podałeś/aś za przykład 'lepszości' od Pazury Karolaka . próbuję to zrozumieć po prostu.

Daria2381

Poniewaz uwazam ze od Pazury teraz to Karolak lepszy jest gra przynajmniej w serialach smiesznych a nie suche kawaly w kabaretach opowiada.

PanTroll

tak? wymień mi zabawne seriale z Karolakiem . nie są suche, po prostu trzeba je rozumieć..

Daria2381

Ja rozumiem skecze pazury inaczej bym nie pisal ze sa suche

użytkownik usunięty
Daria2381

Co w jego skeczach jest do rozumienia? Że przekręca wyrazy w liście? Proszę cię... Z humoru Pazury śmiałem się w wieku 5 lat, w wieku 10 przestało mnie bawić a w wieku 20 zastanawiam się kto go zaprasza do telewizji...

On jest fatalny, jego humor jest dla dzieciaków do lat pięciu. A seriale z Karolakiem: 39'5 i Rodzinka.pl - w obu to dzięki niemu te seriale są śmieszne.

Jeśli cię bawi Pazura to pozazdrościć poczucia humoru...

a Ciebie bawi "rodzinka.pl"?
to jest kpina, kpina dla nastolatek. tylko one to oglądają.. aha, i Ty ;)
skoro bawią Cię tego typu seriale, to współczuję.

użytkownik usunięty
Daria2381

Te seriale w porównaniu z Pazurą to arcydzieło humoru i komedii. Ten serial nie byłby śmieszny gdyby nie było w nim Karolaka. Karolak przynajmniej jest naturalny, a Pazura nawet zupę je sztucznie.

Ostatnie skecze Pazury nie są już tak dobre jak te sprzed kilku lat ,z tym się zgodzę ale pisanie ,że jest słabym aktorem a Karolak to przy nim geniusz komedii jest czystą kpiną. Twoje komentarze to wyżyny ignorancji w tym temacie , lepiej wróc do oglądania " 39 i pół " i zostaw w spokoju naprawdę zdolnych aktorów.

Na twoim przykładzie widać jak telewizyjne tasiemce mogą wypaczyć komuś gust.

użytkownik usunięty
Hadrian1988

To jest kwestia poczucia Humoru. Dla mnie Pazura, Kryszak, Łowcy kropka B to humor dla debili i 5'cio latków.

Co do gry aktorskiej to Pazura nawet w Psach zrąbał swoją rolę - gość jest fatalnym aktorem. Wszystkie jego role są przekoloryzowane - jedynie w Kilerze zagrał ok. Jest tak sztuczny jak plastikowa butelka po wodzie.

A Karolak? nie jest aktorem wybitnym, ale przynajmniej jest bardziej naturalny od Pazury, i nie musi robić z siebie debila by być zabawnym.

Jedno ci tylko napiszę: jeśli Karolak osiągnie chociaż 1/100 tego czego dokonał Pazura w swojej zawodowej karierze będzie bardzo dobrze dla niego :)

CHWILA!!! To że Karolak jest ok NIE znaczy, że Pazura jest zły! Jedni mają taki gust, że uważają Pazurę za fajnego aktora, a inni za gorszego, za to inni myślą że obaj są spoko. W kwestii śmiechu, TROCHĘ LUDZIE POMYŚLCIE "A MOŻE TO W SCENARIUSZU NAPISALI KIEPSKI KAWAŁ"! Jeżeli to Karolak miałby zagrać jakąś (wg. szychy7) złą rolę Pazury i kazaliby mu grać identycznie jak to zagrał Pazura to co, jego wina? Taką samą winę ponosi za to Pazura!

nawet nie masz odpowiednich argumentów tylko od razu narzucasz komuś brak gustu. Karolak to młody gówniarz. Pazura 'przekręca wyrazy w liście' ale przynajmniej robi to śmiesznie..

użytkownik usunięty
Daria2381

Właśnie chodzi o to że nie śmiesznie. Śmieszne to byłoby to jak bym miał 3 lata a nie 20. Każdy jego skecz jest tak samo głupi i żenujący a on próbuje być na siłę śmieszny. Kabaret Limo - oni mają skecze śmieszne i na poziomie, nie obrażające nikogo.

No ale cóż... kończę ten temat bo to kwestia poczucia humoru, i tego co kto uważa za dobre aktorstwo. Dla mnie Pazura to niesamowite drewno, ty go lubisz, więc pozostaje mi to uszanować.

nieobrażające? a Pazura niby kogo obraża?

dokładnie, więc uszanuj i nie wmawiaj nikomu, że ma gorszy, czy lepszy gust..

Daria2381

Daria daj spokój tym dzieciom neo Karolak nie dorasta do pięt Pazurze.Do szkoły dzieciaki

PanTroll

to jest smieszne zeby porownywac Karolaka do Pazury , Karolak moglby sie uczyc od Pazury , sorki ale dla mnie Karolak jest raczej żenujacy niz smieszny

Michal17

Naturalność to nie wszystko ale niektórzy idioci tego nie rozumieją. Karolak nigdy nie będzie lepszy od Pazury bo najzwyczajniej w świecie nie ma tyle talentu co on. Moim zdaniem nie potrafi kreowac postaci , wszędzie gra bardzo podobnie (jest po prostu sobą) a w środkach wyrazu jest bardzo ubogi w przeciwieństwie do Cezarego który ma niesamowitą siłę ekspresji.

PanTroll

Do WSZYSTKICH!

TO ŻE AKTOR COŚ ZROBIŁ NIE TAK JAK MY CHCEMY TO NIE ZNACZY ŻE TO JEGO WINA!!! AKTORZY TO NIE JEDYNE OSOBY NA PLANIE, A MORZE W SCENARIUSZU JEST COŚ ZŁEGO, A WSZYSCY ZWALAJĄ WINĘ NA AKTORÓW NAWET JEŚLI TO NIE ICH WINA!!!

PanTroll

to jest tylko i wylacznie twoja opinia ...zaden fakt ..piszesz o poczuciu humoru ,a to chyba tobie go brak ...
edit:uwazam ze pazura jest jesdnym z najbardziej wyrazistych i zdolnych polskich aktorow ...
uwazam ,ze swietnie gra .. nawet jesli nie jest to rola pierwszoplanowa to jest zawsze wyrazisty...sposob mowienia ,poruszania sie ,niuanse ..jest bardzo dobrym aktorem ..

evuniaj8

sory za bledy ...
edit: nikt tak jakania swietnie nie udaje jak on .. :)

evuniaj8

Pazura jest cudowny i bez niego komedia to jak święta bez choinki

PanTroll

Przereklamowany to ty jesteś Trollu a Karolak od zawsze był żenujący na początku dało się jeszcze go znieść jak rozpoczynał karierę no, ale potem jak grał w każdej komedii to już nie można było na niego patrzeć i ta jego przegroda po między zębami.

dominik1989

Pazura Jak dla mnie to bardzo dobry aktor, a karolak przy nim?... no cóż może się schować i nie wiem jak wg można porównywać

PanTroll

Spójrzcie na jego nick, dużo osób dało się strollować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones