Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

cieszę się że Pazura zagra w nowym serialu Macieja Ślesickiego, cieszę się że Ślesicki sobie o Pazurze przypomniał. Oby Ślesicki zatrudnił niektórych aktorów co grali w 13 posterunku fajnie by było. To najlepsza wiadomość że Pazura wraca do gry.

kinomanka_13

Czytałem o tym tylko w Rewii, czy gdzieś jeszcze jest to info?

no_bo_co

nie wiem , ja też to czytałam w zeszłym tygodniu czytałam. Ale to dobrze że Pazura wraca uwielbiam go i kocham go zarazem.

kinomanka_13

Już wiadomo coś więcej. Tytuł serialu brzmi "Przypadki Cezarego P." i będzie leciał, niestety na TV Puls.

no_bo_co

czemu niestety nie masz tego kanału ? A skąd masz te informacje ? Bo ja jestem nabieżąco ale tego nie znalazłam.

kinomanka_13

Mam. Ale jakoś nie oglądam tego kanału. Wolałbym, żeby leciał na Polsacie, przynajmniej na ipli można byłoby też obejrzeć.

Wpisz w google "Przypadki Cezarego P." i wszystko będzie na ten temat.

no_bo_co

http://www.ipla.tv/aktualnosci/artykul/5000287-programy-tv-puls-dostepne-w-ipla

Więc nie smuć. I bardzo dobrze, że w TV Puls, bo to fajna stacja, czasem lepsza niż POLSAT. Warto oglądać, żeby się rozwinęła, bo stawia na rodzinną rozrywkę, a patrząc obecnie na "wielką czwórkę" niewiele jest pozycji godnych uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones