Chace Crawford

Christopher Chace Crawford

7,5
5 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chace Crawford

KOGO WOLICIE; ON CZY CHUCK?WIZUALNIE

SHANTE2101

stanowczo Chuck :D

SHANTE2101

stanowczo Chuck :D

TaylorMomsen93726

ja też ^^ podobno chodził z ta czarna co kiedys z Danem byla i go rzucila. Kretynka XD

SHANTE2101

z Jessicą Szohr?

TaylorMomsen93726

tak właśnie. czytalam na jakimś amerykanskim 'pudelku'

SHANTE2101

Chuck :D

SHANTE2101

On ma bardzo dyskusyjną urodę. Niby jest przystojny, ale z daleka, jak patrzę na jego fotki to jest po prostu ohydny, te obrzydliwe brwi, okropna broda, słodkie oczka, które sprawiają, że wygląda jak ciota,
Chuck ma więcej sexapilu, ale też jest paszczakowaty. Jedynie ta cała otoczka wokół Bussa sprawia, że jest seksowny, ten specjalnie niski głos i niedostępność, oschłość itd. Ale obaj to pasztety. Gdyby Chace miał normalne brwi (ale nie wydepilowane ble) i się ogolił to ideał dla gimnazjalistek. Zero męskości. Taki ładny chłopaczek.

Dzidzileyla

Wizualnie? Nate!

SHANTE2101

Chuck:)

pannazlo

CHUCK ♥♥♥

SHANTE2101

Zdecydowanie Chuck!!<33

SHANTE2101

Chuck <3

alexis_t

jak dla mnie wizualnie Chace ;]

Eternal_night

Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3Chuck <3

SHANTE2101

No co wy... jasne, że Chase (Nate). Ed grający Chucka, kiedy się uśmiechnie, wygląda jak diobeł :p

SHANTE2101

Oczywiście i z całą pewnością Chuck ;)!

SHANTE2101

Naturalnie, że Chuck <3 !!

lizzy09

Chuck!

SHANTE2101

Nate!! :P

rexxia13

Chuck ;* ♥ I'm Chuck Bass ;****

SHANTE2101

Chyba większość nie przeczytała wyrazu "wizualnie". Bo Ed Westick jest obdarzony specyficzną urodą. Więc wizualnie - Chace, aktorsko - Ed, postaciowo - Chuck. Jednak Beatrice FTW.

użytkownik usunięty
Gleek99

Moim zdaniem jeśli chodzi o wygląd to obydwaj są na tym samym poziomie. Jednak Chuck jest czarujący i zmysłowy i przez to jest od niego atrakcyjniejszy...

Gleek99

Hi hi a może po prostu większość nie wie co znaczy "wizualnie" :-P Nie no taki żarcik tylko, bez urazy :-P Zgadzam się z Tobą: Wizualnie zdecydowanie Chace (Nate), lecz aktorsko - Ed (Chuck).

wild_scarlet_rose

Dokładnie.
Ed mimo wszystko wielce wybitnym aktorem nie jest, lecz Chace gra jak drewno, (choć to może wina postaci, nie widziałam go w niczym innym). Ale to "Plotkara", tu można wszystko.

Gleek99

Sama się zastanawiam czy Nate jest tak nudną postacią czy to Chase swoja grą aktorską postawił tę postać w cieniu... Aż z ciekawości obejrzę jakiś film z jego udziałem i rozwieję wątpliwości ;-)

wild_scarlet_rose

Chyba oba. Nate jest bohaterem nudnym i słabo napisanym. Taki dobry gość, (prawie) zawsze idealny, (nie wysłał G.G. żadnego donosu - serio?!). Chace nie ma czego pokazać, ale mam przeczucie, że nie potrafi pokazać. To chyba taki typ gościa, który głównie zrobił karierę za sprawą ładnej buźki, a nie talentu.

Gleek99

Właśnie jestem po obejrzeniu "Twelve", w którym gra główną rolę i przyznaję Ci rację. Gościu w ogóle nie potrafi przekazać emocji... Ładna buźka, ale zero talentu!

SHANTE2101

Z wyglądu Chace

SHANTE2101

Nate z całą pewnością ba ma piękny uśmiech

Marta013

jak wizualnie to Nate :D

SHANTE2101

oczywiście, że Nate!

SHANTE2101

CHUCK ;**

SHANTE2101

zdecydowanie w 10000000000000000000000% NATE ;***

hadilo

z wyglądu Nate. ♥

SHANTE2101

nie ma porównania. Może niektórym Chuck wydaje się sexy, ale Nate jest po prostu przystojny.

SHANTE2101

Zdecydowanie Nate. :)

SHANTE2101

Chuck <3

__Cleo Sertortii13

Wizualnie Nate, ale Chuck ma w sobie coś takiego... <3

SHANTE2101

Chuck <3

SHANTE2101

Nate♥

SHANTE2101

Chuck :) Charyzmatyczny,dzięki czemu pociągający.

kasia__88

ty chyba nie wiesz co to znaczy wizualnie, charyzma nie ma nic do tego

poncho003

Moja wypowiedź,moja sprawa co piszę, więc się tak nie podniecaj.

poncho003

oj, drogie dziecko, najwidoczniej to ty nie wiesz czym jest charyzma i jak wiele ma do wyglądu, wpisz sobie w google jak to wy dzieci w tych czasach robicie

SHANTE2101

Trudno mi powiedzieć Nate to ciacho i Chuck też ale chyba Chuck ♥

użytkownik usunięty
izabella412

Nate ma ładniejsze, bardziej wysportowane ciało ;p ale chyba mój Avatar pokazuje kogo wolę ;p
PS. Nate był przystojny w starej fryzurze, z zaczesaną grzywką ;p

też uważam że Nate ładniej wyglądał w tej grzywce ;P Tak uroczoo ;))

SHANTE2101

Wizualnie stanowczo Nate :)
Bardzo podobała mi się jego rola w "What to Expect When You're Expecting" :)

fffiona

w tym filmie Chace wyglądał bosko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones