Chace Crawford

Christopher Chace Crawford

7,5
5 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chace Crawford

od kiedy to aktora się ocenia po wyglądzie ,a nie po grze??? co ten lamus robi na górze najlepszych aktorów? to świadczy o tym ,że na filmweb są prawie same niedorozwinięte dzieci............

diaza99

Odkąd na filmwebie zarejestrować mogą się gówniary polecające własne zdjęcia na NK, mające 700 znajomych z czego ponad połowa to konta fikcyjne typu przyjaciele Zaca.

diaza99

od kiedy? Od zawsze.Niestety..

tuttifrutti

tak, tylko on dostał nominację do Emmy za najlepszą rolę męską w serialu dramatycznym. I co? Zatkało?! ;/;/

NikitaMessi33

Owszem, zatkało, bo on mi bardziej przypomina jakąś kłodę niż aktora :)

youhaveamessage

Nie masz monopolu na ocenianie.
Każdy ma prawo dać liczbę gwiazdek według własnego uznania.
A jeśli na filmwebie są same (jak to ująłeś) "niedorozwinięte dzieci" to co robisz wśród nich?
A poza tym jeśli ktoś ocenił "Ciacho" na równi z "Bękartami wojny" to powinien siedzieć cicho...

Pinq

Wiem, że to nie odpowiedź na mój post, ale czegoś tu nie rozumiem. Najpierw piszesz "Nie masz monopolu na ocenianie.
Każdy ma prawo dać liczbę gwiazdek według własnego uznania".
A potem " A poza tym jeśli ktoś ocenił "Ciacho" na równi z "Bękartami wojny" to powinien siedzieć cicho...". Dlaczego powinien siedzieć cicho? Przecież "każdy ma prawo dać liczbę gwiazdek wg własnego uznania". Mógłbyś/mogłabyś wytłumaczyć? Bo czegoś tu nie rozumiem.

youhaveamessage

Większość wątków na tym forum jest stworzonych przez dziewczynki, które piszą oh i ach ;/ Chace jest faktycznie przystojny, ale tu się powinno oceniać grę ;) Daję mu 6

youhaveamessage

Ja ci wyjaśnię. Jesteś hipokrytką skoro uważasz, że ty możesz oceniać wedle własnego uznania zaś besztać za to innych. Zrozumiałaś? Ciesze się;]

platyna_2

Przepraszam, czy ja kogoś tutaj zbeształam? Bo nie przypominam sobie tego jakoś.
Mój pierwszy post był o tym, że Chace nie pokazuje żadnych emocji, a drugi to pytanie na temat posta Pinq.
Coś cię w tym uraziło? Bo nie mam pojęcia, co to mogło być.

youhaveamessage

Nic mnie nie uraziło. Po prostu napisałam, że jesteś hipokrytką. Bo nią jesteś:-)

platyna_2

Tak? A dlaczego tak myślisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones