Chace Crawford

Christopher Chace Crawford

7,5
5 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chace Crawford

A ten to kurwa kto znowu ? Kolejna '5cio minutowa' gwiazda ?

idAmaru

?? i cudownie wspiął się na wyżyny filmwebu...? Przepraszam, ale to chyba
trochę przegięcie...:/

miss_anonymous

spokooojnie, zaraz spadnie...
są jeszcze rozsądni ludzie na tym świecie, nie tylko pokemony ^^

From_Manga_World

Szkoda, że coraz miej tych rozsądnych ludzi na świecie ;/

idAmaru

No wy się rozsądkiem nie charakteryzujecie :) Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że ZAWSZE kiedy jakiś aktor przekroczy 1000 głosów szybko znajduje się na zazwyczaj ZBYT wysokiej pozycji? Ale jest to tylko sytuacja chwilowa, aż do ustabilizowania się średniej ;P Bożeee! Kocham taką skłonność do bulwersowania się bez powodu...

jinx_

dzięki, dzięki... poza tym to moja luźna uwaga, a nie jakaś szczególna
bulwersacja, spokojnie:) mam w życiu wiele innych istotniejszych powodów do
bulwersowania się...

miss_anonymous

hahaha tak samo mam to w dupie tylko pytam z jakiej wyspy ten nowy pokemon :D a jak się nie podoba to się nie udzielaj :P

idAmaru

Ton frustrata. Nigdy nie dowiesz sie czy ten koleżka dobrze gra, gdyż obejrzenie Gossip Girl przechodzi pojęcie waszych zamkniętych umysłów. Żeby obejrzeć ten serial trzeba sie otworzyć na świat. Ale trolom raczej nie przychodzi to łatwo wolą zacisze swojej jaskini.

flashbang

hahahaha uwaga otwarty umysł przemówił :D
... I na pewno jest takim wielkim aktorem by równać się z choćby Oldmanem czy Freemanem. Obstawiam, że masz jego wycinki i plakaty z bravo na ścianie dlatego taka walka w jego obronie. Nie wiem nie wnikam ale spadł z setki i tam już może sobie być. Z całym szacunkiem dla gościa ale nie wydaje mi się by był to aktor na miarę pierwszej 10 z której spadł. Dziękuje za uwagę.

idAmaru

Dokładnie, dołączam się. Ale oczywiście szanuję odmienne zdanie:)
Ja przynajmniej nie będę się zniżała do obrażania innych za wyrażanie
własnych opinii, więc liczę na to samo.

miss_anonymous

Cytuję autora postu "A ten to kurwa kto znowu"

może tego typu wyrażenia są w waszym świecie normalnościa i nie widzicie w nich nic złego dla mnie to raczej obraźliwy ton.

flashbang

No co użyłem iście Pasikowskiego przecinka :D

idAmaru

+1 nienawidze go,oczywiscie za to jak gra w tych pojedynczych badziewiach zeby nie bylo;]

idAmaru

Obejrzałem parę odcinków Gossip Girl i muszę przyznać, że tak dennego aktora dawno nie widzialem. Ulizany ryj, 0 talentu, tragiczna gra. Ale filmwebowe hot_13 działają i nic na to nie poradzisz.

Alexypk

Truth, truth

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones