Chad HodgeI

5,1
57 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Chad Hodge

Zero komentarzy, więc muszę się jako pierwszy wypowiedzieć. Ten facet myśli nakręcić film o nieszczęsnej kobiecinie, która miała wszystko: sławę, urodę, rodzinę, pieniądze. Ale odważyła się postawić LGTB i zainicowała akcję ,,Save Our Children" w latach 70. Tak, wsłuchajcie się w te słowa. Chciała dobrze. Mściwi geje jej tego nie wybaczyli. Zbankrutowała, nikt jej już nie słucha (była piosenkarką), rozpadło się jej małżeństwo. Ale LGTB pamięta i i nie wybacza. Teraz ten gej chcę się nad nią pastwić, mimo iż ma ona juz prawie 80 lat i kręcić o niej (nie),,obiektywny", gdzie będą ją odsądzali od czci i wiary. Żeby się tak pastwić nad staruszką która jest jedną nogą w grobie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Rafał Ziemkiewicz komentując ostatnie wydarzenia stwierdza:
Proszę zauważyć, za co Zofia Klepacka stała się obiektem nienawiści, dlaczego wpływowe grupy nacisku chcą zadać jej śmierć cywilną i odebrać wywalczone dla Polski medale. Za to, że ośmieliła się, wbrew terrorowi politycznej poprawności, bronić zdrowego rozsądku. Bo ochrona dzieci przed seks-edukatorami z organizacji LGBT to nie polityka, ani tym bardziej "nietolerancja" czy "nienawiść" - to właśnie zdrowy rozsądek.

Nie, nie, nie, nie, nie, czyli stajemy się jak Jułesej....
Ja chyba wyjadę z Polski... Tylko gdzie, tylko gdzie....
Podpowiecie mi
Czy są jeszcze gdzies na świecie normalni ludzie???????????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones