Chandler Canterbury

6,9
1 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chandler Canterbury
Pseudoautochton

Fakt, ten płacz był żałosny. Straszna gra:/

SUB_ZERO_2

przecież to jeszcze dziecko, jak możecie mówić ze "strasznie gra" on nie miał czasem 11 lat jak zagrał w tym filmie?

iskierka69

Gra w filmie, czerpie z tego korzyści majątkowe (a przynajmniej jego opiekun), jest aktorem - w takiej sytuacji można od niego oczekiwać więcej, nie bierze się pierwszego z brzegu bachorka i mu daje tak sporo scen w filmie, w dodatku mówionych.

kostekzary

jak można 11 dziecko nazwać aktorem? Powiedzmy "aktorkiem" ale nie aktorem. Wątpię aby w tym wieku skończył szkołę aktorska

iskierka69

Nie trzeba mieć skończonych studiów aktorskich aby być aktorem. Słyszałaś kiedyś o Macaulay Culkin-ie?

Pseudoautochton

tak, ale patrz M.Culkin ma większe doświadczenie. Uważam ze osoby wypowiadające się powinny to ująć w swojej wypowiedzi. Nie jestem pewna dlaczego bronie tego dzieciaka ale wydaje mi się ze jeśli biorą go do filmów i pracuje z takimi ludźmi to musi coś w nim być.

iskierka69

Może znajomości? ;)

Pseudoautochton

tak, sypiam z nim co tydzień w czwartki

iskierka69

ale nie Twoje znajomości moja droga :-D tylko być może znajomości rodziców chłopaka z producentami, reżyserami... :-D

Pseudoautochton

Pseudoautochton - pudło.. dzieciak w filmie mnie nie raził więc jestem za nim.. nie widziałam Ciekawego przypadku Benjamina Buttona więc nie mogę go zaszufladkować tak jak niektórzy.

użytkownik usunięty
iskierka69

jeszcze dziecko? A jak pięknie Drew Barrymore zagrała w ET

iskierka69

Osment też był mały a wg mnie grał genialnie!

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

Zgadzam się, a co do filmu to pusty i o niczym ale przyjemnie się oglądało.

Pseudoautochton

słaby aktor? a może słaba reżyseria aktora?

Pseudoautochton

Jak ktoś chce zobaczyć więcej beznadziejnych, małych ,,aktorów'', to niech obejrzy sobie film ''Wiedźmin''... Serio, Ciri mnie rozwaliła :D Już by wzięli kogoś pierwszego lepszego z ulicy (no chyba, że z nią tak było :P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones