Chandler Riggs

7,1
4 704 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chandler Riggs

To najbardziej wkurzające dziecko-aktor jakie widziałem
Co za Neo, takiego beztalencia jeszcze nie było

10minut

Nieprawda. Najbardziej wkurzającym dzieckiem-aktorem jest Jack Gleeson, ktory gra króla Joefrea w Grze o Tron. Wybacz, ale nie ma porównania.

Cyngiel21

Myślę, że to już nie takie dziecko jest

Cyngiel21

Oooj zgadzam się. Jak pojawia się Joffrey to krew mnie zalewa. Znacząca różnica polega jednak na tym, że Gleeson wg mnie dobrze odgrywa swoją rolę jako aktor (jest prawdziwym kuta***m i umie to zagrać), natomiast Ch. Riggs zero gry aktorskiej, całkowicie bezbarwny i bez charakteru.

Cyngiel21

Jack Gleeson gra rewelacyjnie w GoT. To, że Joffrey was wkurza jest zasługą Gleesona. Natomiast Riggs to drewno, nie wróżę mu kariery aktorskiej

theMedicalDoctor

Dokładnie!
Gleeson miał ciężką rolę, zagrał genialnie.
Riggs ma łatwą rolę a gra dwoma-trzema "twarzami" sztucznie i kwadratowo, tak, że zastanawiam się czy jakaś rodzina go nie wkręciła w ten serial.

Niestety niektórzy nie potrafią oddzielić gry o aktorskiej od danej roli i cech danej postaci.
Nie dziwią mnie takie komentarze (patrz na dół postu lub na górę :)) bo np. wiele osób na ulicy do Grabowskiego woła Ferdek... można znaleźć tysiąc takich przykładów.
Śmieszne to i dziecinne....

10minut

CHYBA MATEUSZA PAWŁOWSKIEGO NIE WIDZIAŁEŚ.

10minut

Zupelnie sie nie zgadzam ,Chandler jest moim zdaniem jednym z lepszych aktorow w swojej kategorii wiekowej co na pewno widac juz w najnowszych odcikach TWD a jezeli chcesz poogladac gorszych aktorow wystarczy wlaczyc jakis glupi program dla dzieci ,tam gra aktoraska az boli ...

nicoleschmidtke7923

Ma strasznie wkurzającą rolę. Nie cierpię scen z nim, bo jest tak irytujący, że ledwo się powstrzymuje, żeby ich nie przewinąć jakoś.

gohada

chyba lekka przesada...

_bulzacka

chyba nie...

gohada

Gusta guściki, trudno i darmo żeby był jakiś wybitny w tym wieku i z takim doświadczeniem. W dodatku taką ma rolę

_bulzacka

Jakoś zdarzał się o wiele bardziej rozgarnięci dziecięcy aktorzy jak Kirsten Dunst w "Wywiadzie z wampirem"? Ponadto Dakota Fanning, Drew Barrymore, Macaulay Culkin - to tylko pierwsze z brzegu jakie przyszły mi do głowy.

gohada

Na pewno.. żadne chyba :)
Gorzej grającego dziecka nie widziałem... nigdy....

johanlarson

Ilu aktorów w jego wieku gra dużo lepiej, jeśli można wiedzieć? Do tego widać, że dzieciak się rozwija i z sezonu na sezon gra coraz lepiej. Według mnie, standardy wielu ludzi są zbyt wysokie, ponieważ porównują aktorów seriali, do gwiazd wysokobudżetowych, kinowych hitów. Nie mogą przecież zatrudnić dziecięcego aktora, któremu będą płacić więcej za odcinek, niż pozostałym za sezon.

10minut

Gra bardzo dobrze, pokaż mi w Polsce jakiegos dzieciaka, w jego wieku, ktory gra lepiej od . Oceniasz go przez przyzmat roli, ktora gra czyli irytującego dzieciaka! A to znaczy, że zagrał go bardzo dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones