Chang-dong Lee

8,1
230 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Chang-dong Lee

Lee zapowiedział swoje nowe dzieło na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Busan. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia ruszą w listopadzie tego roku. W kwestii obsady, mówi się o udziale Dong-won Kanga oraz Ah-in Yoo.

Film opisywany jest jako thriller / dreszczowiec. Historia dotyczy sytuacji młodych ludzi próbujących ułożyć sobie życie we współczesnym świecie. Fabuła obraca się wokół kobiety, która zostaje wplątana w relacje z dwoma mężczyznami - jeden z nich jest bogaty, drugi ledwo wiąże koniec z końcem.

Suttree

już się nie mogę doczekać

Suttree

Produkcja wreszcie rusza z miejsca. Wkrótce po założeniu tego tematu okazało się, że problem z prawami autorskimi postawił film pod znakiem zapytania. Na szczęście wszystko zostało rozwiązane i praca ma rozpocząć się w połowie września.

Film będzie oparty na opowiadaniu Harukiego Murakamiego (chwilowo brak informacje, o które chodzi). Główną bohaterką ma być 27-letnia Hye-mi.

Produkują Pinehouse Film, NowFilm i Bom Film Productions. Premiera planowana jest na pierwszą połowę przyszłego roku, więc możemy spodziewać się go w Cannes.

Suttree

Jest już zwiastun! https://www.youtube.com/watch?v=jsT3wL4a6PI
Premiera w Korei w maju, więc myślę, że totalnie będzie w konkursie głównym Cannes <3

leoss

8 lat po "Poezji". Czekam aż za bardzo.

Suttree

Mistrz, kur...a mać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones