Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum
EastJudas

ale o kto nie pisze pogubiłam się

321akrew

No ludzie którzy piszą biografie nie wspominają o tym rozdziale jego żywota

EastJudas

nigdzie w biografiach nie jest napisane, jak już. ale żadna tego typu książka o Channingu raczej jeszcze nie powstała... Nawet jeśli był striptizerem- wielu tancerzy tym sobie dorabia. i niekoniecznie striptizem, a samym tańcowaniem go-go, do bielizny

Adaergnahc

mógł się zajmować*

Adaergnahc

no ponoć Magic Mike jest oparty na jego wspomnieniach!!!!! to jak w koncu?

EastJudas

ale Magic Mike to film, nie ksiązka. no to znaczy, ze był srtiptizerem, skoro na wspomnieniach i skoro jest napisane, że to komedia biograficzna. (tak, nawet sprawdziłam dla pewności, czy nie skłamałam wyżej w przypuszczeniach- nie napisał żadnej auto- ani nikt nie napisał jego biografii)
oparte na wspomnieniach, czyli że na potrzeby filmu mogą wiele przerobić, zmienić, bo jest to tylko OPARTE. więc nie sugeruj się aż tak bardzo tym, co tam zobaczysz ;)

EastJudas

tak, dorabiał tak przez 8 miesięcy: http://www.youtube.com/watch?v=1N5V3NoB-Gs

EastJudas

no a nawet bywało że ssał pałkę ;)

karczewk

musiał by być tobą :)

EastJudas

Adaergnahc wyluzuj trochę ;)

EastJudas

POCZATKI
https://36.media.tumblr.com/64ccb50c82c4129dd0ab144991c4ac6a/tumblr_ns141lgqY61u 3f7u4o1_500.jpg
https://36.media.tumblr.com/9b94a92d26b2bf817f7b065812029f4f/tumblr_ns141lgqY61u 3f7u4o2_500.jpg

guga_buzka

Co kobiety widzą w macaniu obcego gołego chłopa?

tiger777b

a co faceci widza w macaniu obcej gołej baby?

guga_buzka

Dla mężczyzny przyjemne jest dotykanie atrakcyjnego kobiecego ciała. A co dla kobiet jest przyjemnego gdy taki pan ociera sie przyrodzeniem o twarz kobiety? Pytam bo widziałem takie fragmenty w pierwszej i drugiej części filmu i nie wydaje mi się żeby to było naciągane sądząc na przykłąd po rekacjach pań z tych zdjeć.

tiger777b

nawyraźniej nie wiesz wszystkiego

guga_buzka

No właśnie nie wiem co jest przyjemnego gdy obcy goły facet ociera sie przyrodzeniem o twarz kobiety dlatego własnie pytam Ciebie (kobiete).

tiger777b

ile ty masz lat? 12?

guga_buzka

Nie 24 i własnie planuje kariere striptizera no i nie moge zrozumieć kobiet. Pytam ale nie uzyskuje zadnej konkretnej odpowiedzi.

tiger777b

biedny chłopiec :( jak bedziesz mial dziewczyne to sie dowiesz. nie szuka sie takich odpowiedzi na filmwebie

guga_buzka

Składa sie ze mam dziewczyne i ona w tym nic atrakcyjnego nie widzi. No nic założe temat o takiej tematyce i moze któras z pan mi odpowie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bieluxd

Widzę wiejskie opowieści nadal u niektórych w modzie.

EastJudas

Zaczynał jako dziweczka do towarzystwa a aktor z tego szczawika z twarzą bez wyraz i emocji żaden.

king8543

niezła riposta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones