Charlie Bewley

6,5
758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Bewley


Właśnie siedziałam na tumblrze i padłam. Osobom lubującym się w zgłębianiu ludzkiej głupoty i różnych jej form polecam dramatyczne odczytywanie tweetów wysyłanych pod adresem faceta grającego Galena Vaughna :P Idealna lektura na ferie, TVDowy fandom w pełnej krasie.
1. A wszystko zaczęło się od tego wywiadu:
Facet przyznał w nim, że TVD nie oglądał przed tym jak dostał rolę i dopiero niedawno nadrobił zaległe odcinki. Opinia osoby, która serial zaczęła śledzić w grudniu (czyli jakiś miesiąc przed tym jak przeprowadzono wywiad).

Pytanie: Vaughn w serialu ma stanowczy punkt widzenia jeśli chodzi o Delenę. Z tego co widziałeś do tej pory to jak postrzegasz ich relacje? Jaką dałbyś im miłosną wskazówkę
CB: Nie chcesz usłyszeć tego jak postrzegam związki, ale w kontekście TVD powiem tyle. Nie mogę uwierzyć, że Ci dwaj bracia przerzucają sobie dziewczynę, którą niby kochają. Dodatkowo nie wierzę, że Elena umyślnie wskakuje do łóżka jednego z nich, tydzień później – drugiego, a następnie wraca [do pierwszego]. Sire bond tego nie usprawiedliwia.

(Osobiście ściągam czapkę z głowy :P)

2. Reakcja fandomu: można się domyślić. Wystarczy przeczytać tweety wysyłane pod jego adresem :D
3. Ogłosiłabym go soulmatem i wysłała kwiaty pod jego adres, ale niestety facet popisał się klasą podobną do osób go śledzących (czy też tych, które go śledziły – nie wiem czy już zorganizowano bunt?) i napisał:
„Poproszono mnie o to, żebym powiedział coś o trójkącie i to najzabawniejsza rzecz jaka mi przyszła do głowy. Przepraszam jeśli obraziłem jakieś dziwki.”
Tak więc fani wyzywają go od.. sami zobaczcie.. a za to Charlie Bewley odpłaca im dziwkami. Szczerze, nie dziwie się, że mu skoczyło ciśnienie, ale też nie mam zamiaru go usprawiedliwiać (wyzywanie od dziwek postaci fikcyjnych – nie ma problemu ;p prawdziwych ludzi gdy się jest osobą publiczną – niestety już nie). Szopka, dramat i przy tym przedszkole ze wszystkich możliwych stron.

lonely1

Owszem, to SAMO się pojawiło w dyskusji na "Pamiętnikach.." .Dla mnie ludzie za bardzo się unoszą -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones