Charlie HigsonI

6,2
73 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Higson

Dziwi mnie, że żadna wytwórnia jeszcze nie zainteresowała się bestsellerem Higson'a o
dzieciach podczas apokalipsy zombie. Na pewno ciężko byłoby zrealizować horror dla
młodzieży z PG-13, ale już nie jeden podobny film powstał.
Literatura dla młodzieży, ale mimo wszystko warta polecenia, ale dopóki nie nakręcą filmu,
nie będzie wydanych w Polsce kolejnych części (wiem bo pisałem do Świata Książki), a
trochę szkoda, bo chętnie poznałbym dalsze losy młodych bohaterów...

gaclav3

Książka była średnia, ale dobrze się ją czytało. Chętnie sięgnęłabym po kontynuacje, chociaż może to nie jest dobry pomysł bo zniszczyłoby mi moje wyobrażenie na temat zakończenia. Apokalipsa zombie to dość popularny temat, a ukazanie siły dzieci to dość ciekawy materiał, biorąc pod uwagę, że zawsze są przedstawiane jako przerażone, przeszkadzające małe istoty. Film na podstawie książki mógłby się okazać hitem, jestem pewna, że młodzież zainteresowała się "Wrogiem".

gaclav3

A ja szukam po bibliotekach i znaleźć nie mogę. Charlie to człowiek wielu talentów choć ja kojarzę go głównie jako aktora komediowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones