Charlie Sheen

Carlos Irwin Estevez

7,7
13 514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Sheen

To mój ulubiony aktor. Bezpośredni, szczery nonkonformista który dąży do szczęścia i robi co chce na przekór konwenansom motłochu. Wydaje się być naprawdę spoko gościem, mówiąc kolokwialnie, z pewnością wiele inteligentniejszym od tylu pseudomoralizujących kretynów, których to tak wielu. A, że lubił sobie przybalować, chwała mu za to, przynajmniej nie zmarnował życia.

kryszti

Duhh, WINNING!
https://www.youtube.com/watch?v=9QS0q3mGPGg

Czaro1337

I jak tu nie kochac Charliego po obejrzeniu tego wideo...

kryszti

Znam hehe mistrz :D Bez kitu typ wygrał życie a i aktorem jest dobrym.

kryszti

Gratuluje autorytetu xD

dj_carlos

Nie mam nikogo kogo mógłbym nazwać autorytetem, bo nie mam zamiaru czerpać wzorców i szablonów. Jak można coś mieć do Sheena?

użytkownik usunięty
kryszti

Zniszczył sobie zdrowie poprzez zarażenie się HiV przyjacielu a to wynikało z jego stylu życia.

Każdy człowiek to bomba z opóźnionym zapłonem, prędzej czy później jego zdrowie się psuje i zgnije. Wielu nie używa życia, a i tak mam problemy zdrowotne. On przynajmniej sobie pożył, już ma koło 60 tki więc trudno żeby nic mu nie dolegało. Starość nie jest zbyt ciekawą perspektywą, nie wiem jak ktoś może do niej dążyć.

użytkownik usunięty
kryszti

Chciałbyś aby Twoja kochanka zaraziła Cię HIV myśląc w ten sposób?

Chciałbym mieć choć w jednej setnej tak udane życie jak on. Przynajmniej jest kimś więcej niż kolejnym bezbarwnym przedstawicielem stada bez swojej tożsamości. Zawsze pieprzył konwnenanse, zawsze coś wtedy może się przydarzyc. Ale tak czy siak pożył sobie, może obdzielić wrażeniami setki polaków których życie bardziej przypomina zniewolonych chińczyków.

użytkownik usunięty
kryszti

Litości, Martin Sheen doznał zawału przez niego jak dowiedział co mu grozi. Estevez sra w gacie a na ekranie udaje chojraka, z taką kasą to i ja mogę pokazać Ci konwenanse.

Życie ludzkie ma to do siebie, że zawsze kończy się dramatycznie, właściwie dla każdego to dramat, jedynie dla niektórych z domieszką komedii... chociaż wielu tej komedii w swoim życiu wielu nie ma. Wśród celebrytów pozerów którzy zgrywają krystalicznie czystych i tylko się kreują i lansują, to tacy ludzie to perełka. Mógłbyś, ale czy byś te konwenanse łamał, czy też jesteś kolejnym mało wyrazistym człowiekiem i dlatego tak boli cię styl życia Sheena?

kryszti

Charlie jest po 50-tce dopiero a nie kolo 60-tki dokładnie ma 51 (1965 r.)

dj_carlos

Dopiero??? Przecież to kawał intensywnego życia. Moim zdaniem gdy kończy się 60 lat to nic tylko sobie w łeb strzelić jest słynny (przynajmniej dla mnie) Hunter Thompson. Lepiej żyć stosunkowo krótko lecz intensywnie, niż... nie żyć w ogóle, co jest przecież niezwykle częste.

dj_carlos

Choćbyś był wegetarianinem, ćwiczył jogę i co tam jeszcze to może cię coś dopaść w tym wieku. On przynajmniej się niczego nie wyrzekał.

kryszti

Bez przesady z HiV można żyć. Prowadził chulaszczy tryb życia ale to domena wielu aktorów. Pewnie majac tyle kasy i powodzenia co on też bym tak robił. Teraz dokleja się mu różne rzeczy bo to modne.

Dobrze, ze sie usunales z Filmweba. Jednego glaba mniej, hehe

kryszti

Ja tez go bardzo lubie i ja tez baluje, tak jak on :D

kryszti

Podzielam Twoje zdanie

kryszti

Popieram ! Znakomity aktor - w Dwóch i pół chyba zagrał samego siebie. Szkoda ,że go usmiercili.
Facet żyje z pazurem i to mi się podoba. Sporo mamy wspólnego, nawet rok urodzenia ;-)

kryszti

I doskonale rozumiem, dlaczego obraził reżysera- też miałam ochotę.

kryszti

Znakomite g*wno, nie aktor, naćpane do granic wytrzymałości.

kryszti

Ponoć był gwałcicielem o pedofilskich skłonnościach. Jeżeli to prawda, to taki wspaniały jednak nie był:

https://kobieta.wp.pl/zostal-zgwalcony-przez-znanego-aktora-...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones