Charlie Shotwell

6,9
2 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Shotwell

"clothes when we eat"

użytkownik usunięty

uwielbiam tego dzieciaka, zagrał genialnie w Captain fantastic!

Myślę że shree crooks zagrała lepiej :) Po za tym przez cały film nie wiedziałem czy Nai to chłopiec czy dziewczynka :)

użytkownik usunięty
skoczek_narciarski

Shree Crooks też zagrała fajnie. Co do płci to dopiero chyba za drugim obejrzeniem zorientowałam się że to chłopiec haha
No myślę że chodzi tu o nie stygmatyzowanie dziecka od urodzenia ciuchami, fryzurami itp w końcu czemu chłopiec nie może mieć długich włosów i kitki na czubku głowy, a dziewczynka wchodzić na drzewo i skalpować zwierzeta ;))))))

Odnoszę wrażenie że to był celowy zabieg i delikatne ukazanie w jaki sposób takie wychowanie odbiło się na psychice dzieciaków i jakich defektów psychicznych się nabawili akurat najmłodsi z rodzeństwa (chyba tylko dwójka najmłodsza nie znała niczego innego jak takie wychowywanie w lesie). - Zala (Shree Crooks) ewidentnie była socjopatką a Nai (Charlie Shotwell) miał problem z określeniem swojej tożsamości płciowej.

Ale to oczywiście tylko moja interpretacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones