Charlize Theron

8,3
67 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Jak ujrzałem Ją po raz pierwszy w filmie "Adwokat Diabła", gdzie grała żoną Keanu Reases'a od razu wpadła mi w oko. Jej uroda doprowadziła do tego, że oglądam wszystkie filmy z Nią jakie się pojawiają. Moim skromnym zdaniem należy ona również do najbardziej utalentowanym aktorek młodego pokolenia. Nie ciągnie Ją komercja (wolała zagrać w Sweet November niż w Pearl Harbor). I w ogóle jest świetna. Jeśli ktoś się zgadza niech dopisze opinię na temat mojego komentarza.

Malarz

ależ tak!
Mimo iż jestem "female" i mnie urzekła Charlize Theron już w nie jednym filmie. Ma w sobie jakiś rodzaj magnetyzmu, który sprawia, że widz nie może oderwać oczu od granych przez nią postaci. Potrafi stworzyć wspaniałe kreacje i osobowości. To naprawdę badzo dobra aktorka i myślę, że każdy powinien się ze mną zgodzić po obejrzeniu filmów jak: "Sweet November" czy "Wbrew regułom"

katarzynabrewinska

Cieszę się, że..
ktoś w końcu odpowiedział na mój komentarz ( i to na dodatek "babeczka"). Już myślałem, że nikt w tym serwisie nie ma dobrego (jak ja) gustu. Ale dlaczego musiałem na to czekać długie miesiące?? Tego dalej nie wiem.

Malarz

zgadzam się
Zgadzam się z Tobą w 100% co do Theron...własnie niedawno obejrzałem "Uwikłanego" i zagrała w nim ciekawą rolę, trochę przewrotną..."Adwokata Diabła" też widziałem i też była ok.
Jeden mały minusik, oczywiście to nie jej wina, ale mnie z wygladu trochę kojarzy się z naszą Skorupko. Czy nie odnosisz takiego wrażenia??? A jej akurat nie darzę zbytnią sympatią...

wienek

Lepiej ze Scorupco niż...
z Katarzyną Figurą. Tej babki to akurat z chęcią unikam. A Scorupco może być.

Malarz

Scorupco...
Generalnie przeciwko Scorupco też nic nie mam jako kobiecie...
Niepodobało mi się tylko to co zrobilli razem z Czerkawskim...po co w ogóle brali ślub jak i tak wiadomo było, że takie małżeństwo na odległość nie ma racji bytu na dłuższą metę. Co do Figury, bez komentarza...też jej unikam.

użytkownik usunięty
Malarz

Bóg chciał sie popisać gdy ją stworzył...
Widzę, że nie tylko ja jestem jej wielkim fanem... Zapraszam zatem na moja stronę www.charlize.prv.pl Jeśli znajdziecie na swoich twardzielach rzeczy o Charlize, których nie ma na stronie, podeślijcie to proszę na mojego maila. Musimy pokazać światu, że w Polsce tez sa jej wielcy fani.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Malarz

oczywiscie ze jest niezwykle piękna. Czytam te wasz komentarze i dziwie sie jak to możliwe że przypomina wam ona Izabele Scorupco !? Moim zdaniem , mi się kojaży z Angeliną Joli.

Angelina to ostra laska, a Charlize jest typem uroczej, czarującej dziewczyny... Przynajmniej moim zdaniem. Nie widzę ani żadnego podobieństwa do A.J. ani do Scorupco. Scorupco jako aktorka jest mi zupełnie obojętna, ale jako człowiek wręcz przeciwnie. Mam do niej ogromną awersję przez to, że po tak niedługim czasie przestała mówić czystym polskim tylko z tym obrzydliwym amerykańskim akcentem...

Malarz

Reasesa'a :o o dzizys...:D:D Reeves'a chyba:D

Malarz

o jej grze aktorskiej wypowiadać się nie będę bo widziałem zaledwie dwa filmy z jej udziałem, jeśli chodzi o jej wygląd to zupełnie mi się nie podoba, (a nawet bardzo nie...) dla mnie jest po prostu najzwyklejszą kobietą, jakich widzę na mieście dziennie dziesiątki.......ale każdy ma własny gust

Malarz

Również jestem "female" ale bardzo lubię Charlize Theron ostanimi czasy oglądam filmy tylko z jej udziałem i jestem pod ogromnym wrażeniem :) szczególnie podobał mi się "Słodki listopad" i oczywiście "Monster" ale świetnie zagrała też w "Adwokacie Diabła" choć Al Pacino i tak królował :D a jeśli chodzi o podobieństwo to wogóle nie skojarzyła mi się ze Scorupco!! Wydaje mi się podobna do Jolie i to nie pod względem osobowości bo to dwa różnoimienne bieguny ale wydaje mi się że ma bardzo podobną twarz do A.J..wiem że każdemu różnie może się kojarzyć, cóż ja tak ją widzę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones