Charlize Theron

8,3
67 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Myślę, że ona jest dowodem na to, że kobiety wcale nie są tak zazdrosne o urodę innych kobiet, jak im to przypisują mężczyźni.

Chyba nie. Jest piękną kobietą.

Charlize jest wspaniała w każdym względzie. No ale pewnie są takie osoby. Przecież nikt nie może być idealny.

Mi się nie podoba :D z wyglądu oczywiście. Gustuję w słowiańskich brunetkach, jak ta z mojego avatara. Gry aktorskiej Charlize nie podejmuję się ocenić, bo oglądałem tylko jeden film z jej udziałem. W "Królewna Śnieżka i Łowca" wypadła komicznie i karykaturalnie, ale zdając sobie sprawę z uznania, jakim się cieszy, podejrzewam, że to pewnie wypadek przy pracy.

DarthDream

nie znasz się na aktorstwie
komicznie i karykaturalnie wypadają role deppa

bolec_4

Thank you, Captain Obvious ;P

DarthDream

z filmów u ciebie na głównej tylko jeden posiada znakomite aktorstwo -dzień świra

bolec_4

Tak sądzisz?

No ale ja tam w sumie nie wiem, w końcu na aktorstwie się nie znam ;)

DarthDream

ciesze się że się ze mną zgadzasz
aha no i słowianki (zwłaszcza polki ) są brzydkie
Włoszki ,latynoski >>>>>>>>>>>>>>>>>.polki
polki nie mają zębów

bolec_4

Ta z mojego ava jest z Macedonii i chyba jednak wygląda nieźle ;>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolec_4

A więc jednak ;D huehuehue.

DarthDream

z łaską

użytkownik usunięty
bolec_4

,,polki nie mają zębów...są brzydkie'' hehe dobre, jak zadajesz się z jakimiś kloszardami to się nie dziwię w sumie że masz taką opinię. A może przyznaj się. że tylko takie na ciebie lecą.

bolec_4

latynoski i włoszki po 30 wyglądają jak zużyte kondomy, obwisłe i pomarszczone;

Polki sa brzydkie mhm... to ty nie masz gustu facet: agnieszka wagner, urszula grabowska, m.socha, maja hirsch, a. przybylska, anita sokołowska, zmuda-trzebiatowska, izabella scorupco, magda mielcarz, kasia smutniak, ania wendzikowska, k.glinka.. z tym, że te wszystkie panie są naturalnie piekne, a nie jak amerykanki- 2/3 zawdzięczają "urodę" chirurgom plastycznym, ale ty jak widac lubisz jeb@ć plastik

DarthDream

"słowiańskie brunetki" ech

deadrys

Coś nie tak napisałem? :|

niektóre kobiety są takie niestety, ale na szczęście nie wszystkie :) A Charlize jest prześliczna *-*

Ja tam ie muszę być zazdrosna, nie narzekam na swoją urodę ;))) hehe

camelflo

I to mi się podoba! Lubię to;)

mi się podoba, a podobno teraz ogoliła głowe na łyso

michal055

Charlize ma klasyczne rysy twarzy. Nic nie można jej zarzucić w kwestii wyglądu (chodzi mi głównie o twarz).

carl_carlaaa

ale figurę też ma w miarę zgrabna jest

Charlize jest piękna, z wiekiem wygląda coraz lepiej :)

Aj, przypisujemy od razu. To wy drogie panie napędzacie całą tę machinę zawiści względem siebie, a my tylko wyciągamy z niej wnioski : ) Myślę, że istnieją osoby, którym uroda Theron nie przypada do gustu. Niemniej jednak jest to bardzo klasyczny, powiedziałbym nawet dystyngowany typ urody. Podobnie subtelna jest chociażby piękna Sharon Stone. O pięknych i mądrych kobietach mógłbym godzinami...

Nie lubię jej jako aktorki.

Movie_Crash_Man

Gra rolę przejętych, bardzo poważnych kobiet skupionych na swoich problemach , ciągle to przejęte spojrzenie skupione w niebycie z tego ją kojarzę w filmach. Brakuje mi w niej większej wszechstronności i otwartości. Brakuje mi w jej rolach poczucia humoru dystansu do siebie i luzu...Może sobie być ładna, ale na mnie nie robi wrażenia biorąc JEJ całokształt. Ostatecznie więc tak. Jestem osobą, której charlize się niezbyt podoba.

Movie_Crash_Man

Jest dla mnie po prostu zbyt zimna i zbyt normalna

Movie_Crash_Man

jest przepiękna, naturalna. PO porstu cudowna!

Indy_6

Mi.W filmie monster pokazała się w końcu bez makeupu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Faceci też zazdroszczą innym facetom powodzenia u kobiet, statusu, drogich samochodów itd.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie podoba mi się.

tak, mi sie ona kompletnie nie podoba, dla mnie jest wrecz aseksualna ; p

dms_fw

Szczególnie z ogoloną głową... :/

użytkownik usunięty

mnie się nie podoba ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones