Charlize Theron

8,3
67 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

Monster mnie nie zachwycił podobnie zresztą jak kreacja panny Theron.
Widziałam wiekszośc jej filmów i w połowie z reguły dawałam sobie spokój bo były denne.Przypuszczam,że gdyby nie oszpeciła sie do roli w Monsterze film przeszedł by niezauważony.Cała afera wokół tego filmu była spowodowana właśnie przez to,że nałożyła na siebie za dużo pudru.Jeśli teraz Oscara dostaje sie za kilka ton makijażu(patrz również Nicole Kidman) to oznacza to,że najważniejsze nagrody flmowe schdza na psy!!!!!!!!!!!!!!

marysias

hmm.. a mnie si epodobal monster, i to nie dlatego ze tam byla charlize tylko ogolnie dobry film.. a to ze znani aktorzy wystapili to jeszcze lepiej :)

użytkownik usunięty
marysias

Monster jest pięknym filmem o tym co w życiu ważne, o tym jak dzieciństwo odziałuje na nasz e życie a ty go krytykujesz. A rola Charlize jest warta 100000000 Oscarów, to Oscary nie są warte jej. Włóżyła całą siebie w tą rolę, a to, że sie oszpeciła to chwała jej za to!!!!A Nicole także nie diostała tylko za charkateryzacje, ale za to, że przez ten moment była Virginia Wolllf

marysias

o maj got. przeciesz gra aktorska Charlize Theron w tym filmie powala na kolana. to ja nie wiem co dla ciebie znaczy dobre aktorstwo.

regoat

mnie się Monster średnio podobał..... Ale muszę przyznać że podziwiam ją ze mając tak świetną figurę - przytyła specjalnie do roli... no a jeszcze bardziej podziwiam za to, że potem schudła :) za zdrowe to nie jest - można by się tu doszukać "choroby zawodowej" aktorów :)

widziałam ją w niejednym filmie i lubię ją - fajnie gra.... Jednak bardziej podobała mi się w "Cider House Rules" niż w Monster....

marysias

Hmn...to dziwne, mi Monster też się podobał.Jeśli masz wątpliwości co do gry aktorskiej Charlize w tym filmie, to mam ogromne wątpliwości czy jakikolwiek film Ci się jeszcze spodoba...

Joern

Heh.. i tu sie zgadzam z Joern..
Mnie Charlize zachwycila w tej roli chocby dlatego, ze jej odgrywana postac nie byla ani trochu do niej samej podobna - w zyciu piekna, czysta i delikatna, w filmie - zupelna przeciwnosc i to jeszcze tak razaca.
I to mi sie podobalo :)
Jak dla mnie jest swietna aktorka, ktora w kazda role wklada wiele serca - to widac - zadna z jej odgrywanych rol nie jest podobna do poprzedniej..
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones