Charlotte KirkI

Charlotte Dyke

5,8
451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlotte Kirk

https://www.filmweb.pl/news/Tym+%C5%BCyje+Ameryka%3A+Nieznana+aktorka%2C+szefowi e+wytw%C3%B3rni+i+seks-132230

DeenWelt

To ona zrobiła jakąkolwiek karierę? ;) - Gdyby nie te artykuły nadal nikt by o niej nie słyszał ;)

buterfly

W sumie to jest bardzo ciekawy temat bo laska nie była jakoś wybitnie piękna czy charyzmatyczna a przeleciała kilku bardzo wpływowych typów którzy stracili dla niej głowę.

BMovieManiac

Sama zapewne zdała sobie sprawy, że nie ma grama talentu aktorskiego, wiec postanowiła, że chwilową popularność przysporzy sobie w inny łatwiejszy sposób. Bardziej przerażające i niebezpieczne jest to, że młode dziewczyny podążają śladami za tego typu autorytetami w nadziei, że zrobią oszałamiającą karierę, ale kończy się ostatecznie na oskarżeniach po latach wpływowych mężczyzn, gdy okazuje się, że jednak nie każdej uda się zaistnieć w świadomości widzów.

buterfly

Tak, ale to że postanowiła przysporzyć sobie popularności w ten sposób to jedno, a bardziej mnie ciekawi co widziały w niej te wszystkie grube ryby, bo tak jak pisałem laska kompletnie nie ciekawa a tracili dla niej głowę bardzo wpływowi gracze. Już nie mówiąc o tym że tam się pewnie przewija setki dużo ładniejszych dziewczyn. Cóż ona musiała tam wyczyniać hohohoooo. Jako ciekawostkę można dodać że obecnie cała się poprzerabiala i zafundowała sobie dwie wielkie piłki zamiast cyckow I chyba robi się na żywą Jessice Rabbit

BMovieManiac

Uroda jest kwestią gustów, ale możliwe co sam zauważyłeś, że była bardziej skłonna do igraszek niż inne. Jednak jak się okazuje, na jej przykładzie chęć do seksu z wpływowymi Panami z Hollywood nie wpływa na dobór głównej obsady, co najwyżej może dzięki temu dostać angaż jako tło. Chociaż ostatnio czytałem informacje, że może wystąpić jako dziewczyna Bonda w nowej odsłonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones