Charlyne Yi

Charlyne Amanda Yi

6,5
1 729 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlyne Yi
WilliamCrazy1

zgadzam się nawet fajna, choć aktorką nie jest jakąś nadzwyczajną.

WilliamCrazy1

Wyglada tragicznie do tego tragicznie gra.Nie rozumiem w ogole jak mogla sie znalezc w serialu House.

gex221

Zgadzam się, według mnie nie pasuje w ogóle do House'a, jest tym dziwnym elementem serialu teraz. I tu wcale nie chodzi o wygląd. Może o samą postać i sposób w jaki gra.

gex221

No widocznie jesteś tępy, skoro nie rozumiesz. Co w tym jest takiego niezrozumiałego dla ciebie, misiu kolorowy? Każda panna pracująca z Housem musi być seksowna? Ta widocznie ma być przede wszystkim mądra i skupiona na pracy, a nie na poszukiwaniu i podniecaniu facetów. Pasuje idealnie do swojej roli.
Poza tym gdy się nie uśmiecha, to jest całkiem ładna. Jedynie jej fryzura jest tragiczna. Ale to też świadczy o tym, że taka własnie miała być jej rola - lekarki z dużym mózgiem i kiepskim wyglądem. Jak tego nie rozumiesz, to wypier.dalaj.

WilliamCrazy1

Użyłabym raczej słowa 'paskudna' ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0dyn

JA mam twarz. Poza tym nie rozumiem aluzji? JA nie pcham się do seriali, do których nie pasuję. JA w ogóle nie pcham się do żadnych seriali.
Uważam, podobnie jak gex221, że ona zdecydowanie nie powinna znaleźć się w takim serialu jak House. To dla niej za wysokie progi zważając także na fakt, że sam House również arcydziełem nie jest.

Ewusiakowna

Zaczęłaś jechać po jej wyglądzie, chociaż to jest kwestia względna. Jednemu może się podobać ona, drugiemu Angelina Jolie. A nie pchasz się do seriali, bo zapewne nigdy nie miałaś takiej okazji.

0dyn

Wyraziłam swoje zdanie. A przysługuje mi jeszcze takie prawo.
I masz rację, nigdy nie miałam okazji wepchać się do serialu. Ale też nigdy takiej okazji nie poszukiwałam. Jedni cenią sobie sławę, którą można uzyskać dzięki temu zawodowi, inni pieniądze. I tak się składa, że ja osobiście mam inny plan na dobranie się do niech - pieniędzy. Tak więc seriale oglądam w zaciszu mojego domu, z herbatą i czym tam jeszcze. I jestem zadowolona z takiego stanu rzeczy.
Temat uważam za zakończony.

Ewusiakowna

Spoko, ale i tak jesteś brzydka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gex221

A ty nad moim zdjęciem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WilliamCrazy1

Denerwująca aparycja plus gra aktorska

WilliamCrazy1

Też uważam, że dziewczyna jest urocza. Owszem w Housie pokrzywdzili ją fryzurą, ale swoją postać odgrywa genialnie. Bardzo ją lubiłam właśnie przez ten specyficzny sposób bycia. Teraz przymierzam się do obejrzenia Paper Heart gdzie wygląda o niebo lepiej niż w Housie. Pozdrawiam wszystkich hejterów ;)
P.S. Pisanie, że House jest średniawym serialem już sporo świadczy o znajomości kinematograficznej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones